Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

valentine:

-0,59%

tko ima teksta?

fondovi su zadovoljni s ovogodišnjom zaradom i osjeti se na tržištu neka bljutavost i pomanjkanje elana u trgovini tako da sve u svemu predviđam klizanje tržišta i pad crobexa kroz neko vrijeme na oko 4000
-jučer sam također predviđao nakon početne euforije pad indexa ,jednostavno mislim da će tržište još dosta dosta padati jer mu puno toga neide na ruku

Jučer si predviđao da će Crobex završiti u minusu a završio je u dobrom plusu. Dakle, pokrij se ušima.[sad]

varazdinec:

valentine:

-0,59%

tko ima teksta?

fondovi su zadovoljni s ovogodišnjom zaradom i osjeti se na tržištu neka bljutavost i pomanjkanje elana u trgovini tako da sve u svemu predviđam klizanje tržišta i pad crobexa kroz neko vrijeme na oko 4000
-jučer sam također predviđao nakon početne euforije pad indexa ,jednostavno mislim da će tržište još dosta dosta padati jer mu puno toga neide na ruku

Jučer si predviđao da će Crobex završiti u minusu a završio je u dobrom plusu. Dakle, pokrij se ušima.[sad]

pa nisam ja prorok kolega,danas je index -1,20% i šta znači jedan dan za ozbiljnog dugoročnog investitora? apsolutno ništa
-a ovo s pokrivanjem po ušima neću komentirati

Današnji pad crobexa samo odražava strah ulagača od mogućnosti da nekim zakulisnim igrama SDP i HNS dođu na vlast. Čisto na znanje i ravnanje svima što će se dogoditi s burzom, ako se SDP ipak dočepa vlasti. [pray]

Ignore: KressoM, delux


Današnji pad crobexa samo odražava strah ulagača od mogućnosti da nekim zakulisnim igrama SDP i HNS dođu na vlast. Čisto na znanje i ravnanje svima što će se dogoditi s burzom, ako se SDP ipak dočepa vlasti. [pray]

taj scenarij je totalni SF.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

4662

-1,40

velik pad danas……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Današnji pad crobexa samo odražava strah ulagača od mogućnosti da nekim zakulisnim igrama SDP i HNS dođu na vlast. Čisto na znanje i ravnanje svima što će se dogoditi s burzom, ako se SDP ipak dočepa vlasti. [pray]

Mislim da s SDPom na vlasti vise nitko ozbiljno ne racuna pa ni oni sami


4662

-1,40

velik pad danas……..

Tonemo kao sjekira[bye]

Kuna po kuna do milijuna


Mislim da s SDPom na vlasti vise nitko ozbiljno ne racuna pa ni oni sami

Je, zato Milanović ide večeras na konzultacije Mesiću jer je odustao.

Ignore: KressoM, delux

Alien:

Mislim da s SDPom na vlasti vise nitko ozbiljno ne racuna pa ni oni sami ”

Je, zato Milanović ide večeras na konzultacije Mesiću jer je odustao.

Pa mogu i ja do Mesica na kavu no to ne znaci da budem na vlasti [rolleyes]


Pa mogu i ja do Mesica na kavu no to ne znaci da budem na vlasti [rolleyes]

A to si ti Milanoviću?? Pa što odmah ne kažeš [wink]

Ignore: KressoM, delux


Tonemo kao sjekira[bye]

Medo, pa nije valjda da tuguješ zbog ovog pada?
Pa kakav si ti medo [wink]

Alien:
” Pa mogu i ja do Mesica na kavu no to ne znaci da budem na vlasti rolleyes ”

A to si ti Milanoviću?? Pa što odmah ne kažeš

Povedi i druga Ljubu, nek se nađe uz tebe, od viška glava ne boli………………..[wink]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close