Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

4694

-0,72

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

-0,52, izgleda da se još nezna tko će napraviti vladu![rolleyes]

dan je pametniji od noći


4694

-0,72

Nemam tekst.

4681

-1,02

Imaš li sada tekst…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

a tek što će biti kada se čuje vijes da nema ništa novo od razgovora Mesić-Sanade u 12,00 sati.

treba se čekati 5. prosinac kada se Mesić vrati sa zapada.[sad]

dan je pametniji od noći

Izgleda da je ono jučer bio samo mali odbijanac[bye]

Kuna po kuna do milijuna

-0,59%

tko ima teksta?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

imam ja.čeka se službena potvrda ive za mandatara.fondovi spavaju zimski san a i zašto nebi.čekaju sječanj pa udri sve ispočetka.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


-0,59%

tko ima teksta?

fondovi su zadovoljni s ovogodišnjom zaradom i osjeti se na tržištu neka bljutavost i pomanjkanje elana u trgovini tako da sve u svemu predviđam klizanje tržišta i pad crobexa kroz neko vrijeme na oko 4000
-jučer sam također predviđao nakon početne euforije pad indexa ,jednostavno mislim da će tržište još dosta dosta padati jer mu puno toga neide na ruku

valentine:

-0,59%

tko ima teksta?

fondovi su zadovoljni s ovogodišnjom zaradom i osjeti se na tržištu neka bljutavost i pomanjkanje elana u trgovini tako da sve u svemu predviđam klizanje tržišta i pad crobexa kroz neko vrijeme na oko 4000
-jučer sam također predviđao nakon početne euforije pad indexa ,jednostavno mislim da će tržište još dosta dosta padati jer mu puno toga neide na ruku

ma ne vjerujem u tvoje prognoze niti da dođu crveni kmeri.može biti usporeno jedno vrijeme ali o takvom padu mislim da nema govora.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


-0,59% tko ima teksta?

A kad sam jucer pisao da jos nista nije ni izblizu gotovo oko formiranja vlade svi ste me redom napadali..
Jednostavno sanse su 50 – 50 (manjine osim dva zastupnika ipak naginju sdp-u, faktor jambo, veca sklonost kompromisu kod sdp-a..) koliko god se drivo upinjao prokazati hdz kao apsolutnog pobjednika izbora.
A jucasnja izjava kako bi se milanovic trbao ostavit corava posla samo potvrdjuje koliko je jadan…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

na lucidusu opasno preslagivanje ,netko iz top 7 odlučio rasprodati
Kupnja – LCDS-R-A
500 21,00

Prodaja – LCDS-R-A
99.029 25,00
379 29,00
50 30,00
150 30,96
200 30,97

New Report

Close