Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… nek se zapitaju tko i zasto je onako danas istresao preko 100 komada po bidu na IGH. Taj je prespavao izbore pa jadan ne zna tko je pobijedio ili sto? …

navodno greška brokera, valjda je trebalo biti po asku, baci oko na temu IGH…[smiley7]

Heaven or Las Vegas

Alien:

… nek se zapitaju tko i zasto je onako danas istresao preko 100 komada po bidu na IGH. Taj je prespavao izbore pa jadan ne zna tko je pobijedio ili sto? …

navodno greška brokera, valjda je trebalo biti po asku, baci oko na temu IGH…[smiley7]

OK ak je tak. No gledao sam x dionica – slican scenarij. Ujutro euforija s dizanjem cijene u nebesa sa smijesnim kolicinama i onda kao i prosli tjedan ili po bidu ili sa sve vecim nalozima na asku sa spustanjem cijene. Primjeri: KOEI, ATPL …

Ne znam, meni ovo danas nije nikakav rast iako pise +0,97 jer sam detaljno pratio KAKO se trgovalo i s kakvim nalozima. Ne mogu reci da sam odusevljen.

Glupost, nema nikakve greške. Netko se otresa i to je to, kao na većini dionica. Strpljenja molim.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


febo: ” čekamo HEP a dočekaćemo ga taman pred slijedeće izbore.he-he..[smiley2] ” Ne spominji mi IPO-e, bljuje mi se od njih. A i jebeš takav IPO gdje nemreš zaraditi 200 % u dva dana.[smiley2]

Seny veli zbog loših iskustava privatizacije elektroprivrede u mađarskoj i makedoniji, (otkazi, poskupljenje struje….) ne namjerava HEP na listanje ali kad sfali love ništa nije nemoguće.
kolega Vi ste moj idol, svaka Vam je na mjestu, 200% jel bu dosta za pokrivanje gubitaka na EIG-u?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


OK ak je tak. No gledao sam x dionica – slican scenarij. Ujutro euforija s dizanjem cijene u nebesa sa smijesnim kolicinama i onda kao i prosli tjedan ili po bidu ili sa sve vecim nalozima na asku sa spustanjem cijene. Primjeri: KOEI, ATPL … Ne znam, meni ovo danas nije nikakav rast iako pise +0,97 jer sam detaljno pratio KAKO se trgovalo i s kakvim nalozima. Ne mogu reci da sam odusevljen.

To sam i ja jučer primjetio i pisao. Prvih sat vremena rast HT par kuna, onda ogromna prodaja na 349-352 i na kraju vraćanje na 345.
Definitivno mi se nije svidio način trgovanja jučer, mada CROBEX je u lijepom plusu. Ipak zaključne cijene jučer su manje od prosjeka trgovanja na većini dionica.

Komentari izbora:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/politicki-komentatori-novu-vladu-sastavit-ce-hdz/366234.aspx

Zanimljivo kako su na investoru prve kupnje na većini dionica veće ili jednake prodaji. Recimo DLKV kupnja 1600, prodaja 1595. DDJH kupnja 212, prodaja 207,Belje 299/299…itd. Dosad je to bilo samo na HT-u. Jel se nešto sprema?

dalekovod su baš #pricvrljili
Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.600,00 30
1.595,00 12
1.590,00 100
1.585,00 20
1.583,00 18
1.582,00 38
1.581,20 15
1.580,00 37
1.576,99 2
1.576,00 10
Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.609,99 176
1.610,00 40
1.618,99 20
1.619,00 100
1.625,00 5
1.630,00 17
1.639,99 20
1.640,00 20
1.648,88 40
1.649,00 670

CROBEX na nuli za sada.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislim da će to danas lagano prema gore. Dogodio se veliki pad. Štošta se ispuhalo. Novi (veliki i mali) igrači prepoznaju nove prilike… A i lani je u ovo vrijeme počeo oporavak. I preklani, čini mi se…

Opet se Tisak i DLKV guraju prema dolje s velikim nalozima. Neznam na koliko da se postavim na kupnju na Tisak? 900, 950?:-?

crobex +0,22 volim dva koraka gore jedan dolje! siguran hod;;-)

dan je pametniji od noći

New Report

Close