Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode CROBEX sa 1,7 na 1,3 počelo je opet počelo,ako završimo na nuli dobro je.
Ostala mi samo jedna dionica za prodat pa nek pada koliko hoće.

Alabama:

davids: ” Cash ima samo se cash boji crvenih,ankete večeras i sutra jako važne za petak…. ” Presudne, kolega. Ako će biti na strani crvenih, na..bali smo.

Vaš link [smiley2]


u tom slučaju SDP daje mandatara i treba se na to pripremiti!

dan je pametniji od noći


Ode CROBEX sa 1,7 na 1,3 počelo je opet počelo,ako završimo na nuli dobro je.
Ostala mi samo jedna dionica za prodat pa nek pada koliko hoće.

i ti si isto vidim dugoročni investitor .rba ti na akciji daje 6% na oročenje.[smiley2]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Bankar: ” Alabama: ” davids: ” Cash ima samo se cash boji crvenih,ankete večeras i sutra jako važne za petak…. ” Presudne, kolega. Ako će biti na strani crvenih, na..bali smo. ” Vaš link [smiley2] ” u tom slučaju SDP daje mandatara i treba se na to pripremiti!

vi kao da će smak svijeta ili da u najmanju ruku treba zalihe hrane kupovati jer oni crveni dolaze na vlas, svašta

Bankar:

Alabama:

davids: ” Cash ima samo se cash boji crvenih,ankete večeras i sutra jako važne za petak…. ” Presudne, kolega. Ako će biti na strani crvenih, na..bali smo.

Vaš link [smiley2]

u tom slučaju SDP daje mandatara i treba se na to pripremiti!

ako HDZ ima pet mandata više kako onda može sdp dati mandatara ????

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

toka:

Bankar: ” Alabama: ” davids: ” Cash ima samo se cash boji crvenih,ankete večeras i sutra jako važne za petak…. ” Presudne, kolega. Ako će biti na strani crvenih, na..bali smo. ” Vaš link [smiley2] ” u tom slučaju SDP daje mandatara i treba se na to pripremiti!

vi kao da će smak svijeta ili da u najmanju ruku treba zalihe hrane kupovati jer oni crveni dolaze na vlas, svašta


gdje ste to pročitali, ja samo aludiram na gore prethodneporuke koje pišu kolege, jer se meni ništA NEĆE promjeniti

dan je pametniji od noći

toka:

Bankar:

Alabama:

davids: ” Cash ima samo se cash boji crvenih,ankete večeras i sutra jako važne za petak…. ” Presudne, kolega. Ako će biti na strani crvenih, na..bali smo.

Vaš link [smiley2]

u tom slučaju SDP daje mandatara i treba se na to pripremiti!

ako HDZ ima pet mandata više kako onda može sdp dati mandatara ????


veoma lako, sabereš sdp, hns, hsls, ids, hbss, i to ti jeoko 73 mandata

dan je pametniji od noći


Ode CROBEX sa 1,7 na 1,3 počelo je opet počelo,ako završimo na nuli dobro je. Ostala mi samo jedna dionica za prodat pa nek pada koliko hoće.

Sto ne znaci da moras drukat[smiley5]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Ode CROBEX sa 1,7 na 1,3 počelo je opet počelo,ako završimo na nuli dobro je.
Ostala mi samo jedna dionica za prodat pa nek pada koliko hoće.

Po tvojim postupcima i procijenama imamo sreče što smo još živi. Ma neće one nigdje, šta paničarite ljudi.
Još jednom kažem : PUSTITE BURZU DA DIŠE. Nemojte vrištati ko mala dijeca u mraku na svaki šum !!!

Jučer smo prošli dobru školu, nadam se da smo nešto i naučili, ali očito je da sad krečemo na dodatnu.

Jučer mi kum izvadio iz fonda (ne želim navoditi kojeg-bankarskog ) oko170 000 kn,kaže hebo ti dionice izgubio u mjesec dana 30 000 kn.(Metnuo200 još platio proviziju za izlazak 4000kn)
Kaže bilo je još ljudi koji izvlače lovu iz fonda (zato moraju fondovi prodavati dionice da mogi ljudima isplaćivati lovu).


Jučer mi kum izvadio iz fonda (ne želim navoditi kojeg-bankarskog ) oko170 000 kn,kaže hebo ti dionice izgubio u mjesec dana 30 000 kn.(Metnuo200 još platio proviziju za izlazak 4000kn) Kaže bilo je još ljudi koji izvlače lovu iz fonda (zato moraju fondovi prodavati dionice da mogi ljudima isplaćivati lovu).

Pa sad je baš vrijeme za ulazak u fondove jer su dasta pali, ali ljudi ulaze kad najviše rastu,sve kontra kod nas

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

New Report

Close