Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LJDI MORATE PUSTITI BURZU DA DIŠE !!!
NEMA ZARADA PREKO NOĆI !!!

Gledam kupnju na ADPL!!!!!! Zar misle da je jos korekcija.[smiley1]Oni bi kupovali po cijenema od predhodnih dana.NEMA,NEMA[smiley2]


Mogli bi mi ponovno rikverc danas…na žalost!

Kolega, pa rekao sam još jutros da je prerano za veselje, još nas svašta čeka!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

U jednom trenutku je djelovalo kao da idemo ponovo prema dolje ali po odnosu kupnje i prodaje mislim da smo ponovno u up up up trendu.[smiley2]


SLAVE: ” Mogli bi mi ponovno rikverc danas…na žalost! ” Kolega, pa rekao sam još jutros da je prerano za veselje, još nas svašta čeka!

Bojim se da je ovim neozbiljnim izjavama Mesića and co.učinjena nepopravljiva šteta….samo ja osobno znam nekoliko ljudi koji su jučer izašli iz fondova, a zna se što to znači….


U jednom trenutku je djelovalo kao da idemo ponovo prema dolje ali po odnosu kupnje i prodaje mislim da smo ponovno u up up up trendu.[smiley2]
Kako koja dionica… ali većina ide lagano gore. Možda je ipak bolje strpit’ se do ponedjeljka…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ne mogu se otet dojmu da se netko stalno iskrcava iz PBZ-a, valjda zato jer misli da će bolje lovu oploditi negdje drugdje… svako toliko nalog od 100 kom i više… ili netko plaši prodavače [smiley10]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

blago se onome tko ima casha ovih dana……..

čudi me da se ne pokupi ovo na prodaji oko 5000 na LRH…..JDPL oko 700….ATPL oko 3000………itd

Kaj se čeka da se ne odblokira? Pa razlozi se znaju za porast. Pad je bio umjetan i vraćamo se na početak. Evo dajem ovu izjavu u ime svih uprava!

a zasto i bi? Izbori + blagdanska trosenja ne daju kratkorocno dobru projekciju

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Kaj se čeka da se ne odblokira? Pa razlozi se znaju za porast. Pad je bio umjetan i vraćamo se na početak. Evo dajem ovu izjavu u ime svih uprava!

Pad je bio prebrz, a ovo je samo odbijanac.
U činjenicama koje su uzrokovale pad nije se ništa promjenilo.
Zato slijedi umjesto pada lagana stagnacija, što je dobro.
Ovo je samo moje mišljenje.

Ajmo DLKV i Tisak, krenite u boj na vrhove!

New Report

Close