Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko to imamo blokada za sada?? Index je 2,15 u plusu.[smiley2]

Ljudi, jel bi se to polako moglo nazivati krajem one agonije…? [smiley1]

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

Za sada izgleda da smo krenuli prema gore konačno![smiley2]

Crobex +3,03[smiley2]

A izgleda da jesmo, index već 2,97 %.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A izgleda da jesmo, index već 2,97 %.[smiley1]

da ne bi jos i CROBEX otisao u blokadu… izgleda da vise nitko ne reagira na trabunjanja djeda Mjesica po medijima[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Kad će se odblokirati, dosadno je užas jedan. Bolje da je kak jučer, barem nije bilo dosadno.

kako se skidaju blokade? po kojem pravilu?

čuvaj svoju metlu

Kad se odblokiraju HDEL i IGH jos ce index gore! 🙂

He-he, ho-ho, nakon sat vremena neki su se već umorili pa ide lagani odbijanac prema dolje, mislim konkretno na PBZ, pa se nadam jeftinom dokupu… udijelite nešto beskućniku, pliz! [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


He-he, ho-ho, nakon sat vremena neki su se već umorili pa ide lagani odbijanac prema dolje, mislim konkretno na PBZ, pa se nadam jeftinom dokupu… udijelite nešto beskućniku, pliz! [smiley2]

Mogli bi mi ponovno rikverc danas…na žalost!


plavi: ” A izgleda da jesmo, index već 2,97 %.[smiley1] ” da ne bi jos i CROBEX otisao u blokadu… izgleda da vise nitko ne reagira na trabunjanja djeda Mjesica po medijima[smiley2]

to sto “mesa” od uvijek prica su bas trabunjanja [smiley1][smiley2][smiley1]

Moderatora treba zabranit!!!


Kad će se odblokirati, dosadno je užas jedan. Bolje da je kak jučer, barem nije bilo dosadno.

Ti bi još koju sijedu?[smiley2][smiley2]

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close