Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HDEL u blokadi?

a zašto? samo 2 male transakcije po cijeni od 1650 uz pomak od 0%.[smiley9]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Upravo tako konacno idemo gore, jucer sam malo nadokupio u srahu od danasnjeg dana sli sad sam odahnuo i postavio jos naloga za kupnju, nada se da nece pre brzo gore….[smiley11][smiley11]

….valjda su je propustili jučer staviti i u gornju boladu nakon donje pa danas to nadoknađuju.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Lejzer: ” HDEL u blokadi? ” a zašto? samo 2 male transakcije po cijeni od 1650 uz pomak od 0%.[smiley9]

gleda se prosječna od jučer

janaf u blokadi


Meni Investor pokazuje IGH i HDEL u blokadi. Pa nije valjda, kad cijena nije otišla nikamo?!


Lejzer: ” HDEL u blokadi? ” a zašto? samo 2 male transakcije po cijeni od 1650 uz pomak od 0%.[smiley9]

E moji investitori.
Pa ne znamo ni kako se blokada racuna.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Lejzer: ” HDEL u blokadi? ” a zašto? samo 2 male transakcije po cijeni od 1650 uz pomak od 0%.[smiley9]

Ma i ja mislim da je bug u Investoru… [smiley7]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

A kaj je i na Tisku blokada?

oprezno smo krenuli jutros, i to je dobro….[smiley2][smiley2][smiley2]

samo bez ikakvog drukanja i euforije[smiley2][smiley2][smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

DEfinitivno jaki supporti za sada, INGR do 55 000 28 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pa vi niste normalni, ko da vam je prvi dan, gleda se prosječna cijena od jučer[smiley2]

A meni netko prodao po 50 000.[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close