Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..uredniče, gdje je moj post koji govori o tome da će se upravo u ponedjeljak desiti ono što se ne bi smjelo,
vezano uz prioritete zadavanja naloga na burzi !!!!!! ??????

Naime , PG nas je obavijestila da će to krenuti, ali ne to rano , tj. dva mjeseca ranije…..!
Tko se s tim požurio i zašto … to sad mene zanima !?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

zbog tih parola gospodo doživjećete još jedan pad burze i to skoro ali se neće vratiti kao jučer, živi bili pa vidjeli i ntko vam drugi neće biti kriv nago baš vi sami! [smiley1]

dan je pametniji od noći

ZAŠTO BAŠ U PONEDJELJAK, KAD jE TAKVO NEIZVJESNO STANjE U POLITICI… DA GORE NE MOŽE BITI… ONI
UVODE OMX SUSTAV ?? Pa normalno je , da će im riknuti, čim uključe server i prvi nalog dođe na obradu…Zašto su tako glupi ??? Zašto nam to rade, i nama i brokerskim kućama ,koje nisu mogle preživjeti
navalu HT-a , oni baš sad kompliciraju i cjepidlače s novim sustavom, baš na taj dan ?

Pišu : bla…bla… testirali su… bla bla…educirali su…. ma jesu sigurni… baš u p.m. ..možeš misliti kako
će biti sjajno !!! A dečke koji će tamo spavati i dežurati na prvu blokadu sustava…. lijepo pozdravljam..
i pitam …jeste sigurni da to sve radi kako treba.. i malo dalje od fotelja Zagrebačke burze ? Ako rikne
sustav u PG .. bolje da me zaobilaze u velikom luku…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ljudi poput Milanovića koji govore nema rada bez motike nema pravo govoriti ono što nikada nije radio.

Baš takvi ljudi ne znaju što je motika, koji tako govore

jer da govore ispravno rekli bi ovako

Nije dobro da se omaložava vrijednost poljoprivede, unaprijedimo ju
Nije dobro da se i pomišlja ukidanje vjeronauka jer vjera je temelj
Nije dobro da se vara i svi koji tako rade tako loše prolaze i nisu dobro došli
Hrvatskim ljudima treba znanje, treba pouka treba usmjerenje
a sve je to utkano u samu vjeru.
Ma koliko bio gladan ili žedan ako me se ne nauči kako treba uvijek ću biti gladan i žedan.
Neka žeđ i htijenje budu u vjeri.
Pravo i pravda na svakom koraku, poštenje i sreća su nadogradnja vjeri

Svatko tko neradi korisno radi štetno
stoga svaki štetan rad treba odbijati

I takva bi trebala poruka svih
i dobro je činiti dobro……….

Pozdrav svima[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Zagrebačka burza u petak 23.11.2007, zbog prelaska na novi trgovinski sustav, radi od 12:00 – 16:00 h

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ljudi poput Milanovića koji govore nema rada bez motike nema pravo govoriti ono što nikada nije radio.

Baš takvi ljudi ne znaju što je motika, koji tako govore

jer da govore ispravno rekli bi ovako

Nije dobro da se omaložava vrijednost poljoprivede, unaprijedimo ju
Nije dobro da se i pomišlja ukidanje vjeronauka jer vjera je temelj
Nije dobro da se vara i svi koji tako rade tako loše prolaze i nisu dobro došli
Hrvatskim ljudima treba znanje, treba pouka treba usmjerenje
a sve je to utkano u samu vjeru.
Ma koliko bio gladan ili žedan ako me se ne nauči kako treba uvijek ću biti gladan i žedan.
Neka žeđ i htijenje budu u vjeri.
Pravo i pravda na svakom koraku, poštenje i sreća su nadogradnja vjeri

Svatko tko neradi korisno radi štetno
stoga svaki štetan rad treba odbijati

I takva bi trebala poruka svih
i dobro je činiti dobro……….

Pozdrav svima[smiley2]


a zar ovo ne vrijedi za sve političare.
npr Jadranka Kosor, ministrica obitelji, međugeneracijske sloidarnosti…..ministrica obitelji, zar to nije smješno
i za druge Mesića, Čačića, Sanadera, Đapića….i slične [smiley1]

dan je pametniji od noći


kolege sjetite se kako je bilo prije pola godine u srbiji… došao nikolić, burza riknula, svi skočili na noge, nikolić nestao sa scene, sve to u tri dana.

Koliko je njihova burza od tada narasla? Ne piši gluposti….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Što sam naučio nakon jučerašnjeg dana…….Kupuj dok pada jer kada počne rasti teško ćeš ući u taj vlak…..smiley6]

Kruha i dionica.....

..đubar u pravu si…..pa baš nas netko stalno mota kako mu dođe …to više nije normalno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ljudi, još nije sve gotovo… jedino možete biti sigurni da PKD-a neće biti još dosta dugo, oko godinu dana tko god da pobijedi, ali ne budite/budimo ovce (za šišanje)!! [smiley12]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ljudi, još nije sve gotovo… jedino možete biti sigurni da PKD-a neće biti još dosta dugo, oko godinu dana tko god da pobijedi, ali ne budite/budimo ovce (za šišanje)!! [smiley12]

Robert Motušić je jučer na TVu rekao da za uvođenje PKD treba 3-5 godina.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Ljudi, još nije sve gotovo… jedino možete biti sigurni da PKD-a neće biti još dosta dugo, oko godinu dana tko god da pobijedi, ali ne budite/budimo ovce (za šišanje)!! [smiley12]

Lažeš prijatelju. 3-5 godina rekao Motušić.

New Report

Close