Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tuna…

Po scenariju sa ATPL, bojim se da ce se pojaviti… (ja sam samo glasnik[smiley3])

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ma nema veze … samo navijam malo. dakle, još samo oko 1.500 komada [smiley7]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

baš se mislim je li ovo samo tzv. “bull-trap” ili štogod drugo?

Imat ću šta unucima pričati (ovo što se danas dogodilo)

[url]http://[/url]

promet do sada 254 milijuna kuna!!!

Fijuuu .. kakav dan[smiley9]

od danas je trebalo dozivjeti i prezivjeti. ATPL mi je malo na kraju pokvarilo euforicno raspolozenje al neka.
Pitanje za veterane: da li je ovo pocetak preokreta ili trap?

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Netko prodaje ATPL, kao da me želi da cijena poraste.
Bili nadomak pozitivne blokade, support sve veći , i onda lupi po bidu.
Ohrabruje što se automatski skuplja novi support.
Svaša.
Taj koji prodaje ne vjeruijem da ima još puno samo danas je prošlo 23 milijuna kuna prometa.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovaj PBZ investor je za popizdit. Samo sam gledao kako mi prilika izmiče, nisam uspio zadati ni jedan nalog za kupnju


Netko prodaje ATPL, kao da me želi da cijena poraste.
Bili nadomak pozitivne blokade, support sve veći , i onda lupi po bidu.
Ohrabruje što se automatski skuplja novi support.
Svaša.
Taj koji prodaje ne vjeruijem da ima još puno samo danas je prošlo 23 milijuna kuna prometa.

Evo samo za tebe,prodaje jedan moj poznanik i ima jos dosta[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Na radiu 101 gostuju Polančec, Jurčić, Čačić
Tema (trenutno) kriza na burzi!

[smiley9]


Da stvarno što je bilo na NOVA TV.?

Pozdrav
U 14:00 na nova tv vijestima izmedju ostaloga i da se Ivo nakon peto dnevne žalosti vratio u predizbornu utrku.

New Report

Close