Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex -3.06….bas me zanima gdje ce diok poslije blokade

MAKNITE ILI BAR SMANJITE NALOGE NA PRODAJI, DOZVOLITE ODBIJANCU DA SE ODBIJE KOLKO TOLKO

Počelo je čišćenje po asku, nadam se da je ovo danas bilo dno[smiley6]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


Koliko je zadnji Crobex i da li je nastavljeno trgovanje Dalekovodom’ Hvala!

4432,72

je zadnja 1410

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Brane fondovi, nije ni njima svejedno…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

-2,98

-2,77


Crobex se vratio na -3,57 %, podosta likvidnih dionica ima supporta i lupa se po asku, fondovi su preuzeli stvar u svoje ruke. Vidjet ćemo hoče li uspjeti

Crobex na – 3,06.
Mnogi bi mogli plakati, barem oni koji su danas prodavali.
A možda i nisam u pravu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Strana 1987 [smiley2]

-2,44

-2,36

vratia se drivo, di je bija? [smiley2]

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close