Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Asko: Još je rano za ovakve izjave, čekaj da mi prođe još nešto Ingre. [smiley2] ” Ma nisam niti ja gotov sa shoppingom…al malo optimizma ne škodi…[smiley2]

Znaći taktiziraš.
Šta bude bit će , poznata moja uzrečica.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Val blokada na Zagrebačkoj burzi
Nagli pad cijena dionica na Zagrebačkoj burzi rezultirao je danas s čak 11 blokada odnosno obustavljanja trgovanja. Zbog pada cijene je tako dosad obustavljeno trgovanje dionicama Uljanika, Lavčevića, Tiska, Leda, Luke Rijeka, Đuro Đaković holdinga, Luke Ploče, Instituta građevinarstva Hrvatske, Hidroelektre niskogradnje, Jadroplova i Varteksa. Zagrebačka burza će naknadno na svojim web stranicama obavijestiti o nastavku trgovanja navedenim dionicama.
(pd)

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Evo i KOEI u plusu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidjeti ćemo sutra ako ovo bude na dnevniku danas … baš me zanima da li će onda fond manageri reći da je ovo normalna stvar? Pa ovo je pušiona … i koliko sam ja primjetio ne brani se baš puno dionica za sada … ali vjerujem da je i fondovim došlo iz dupeta u glavu sa čime se igraju … možda rezultat ipak bude da fondovi nešto nauče od malih – ne diraj lava dok spava!

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Znaći taktiziraš.
Šta bude bit će , poznata moja uzrečica.


Eins, zwei, drei…nekako mi je taj takt najbolji…a vama?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Malo je prerano za ocjene da je pad stao…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Hm, drago mi je vidjeti da ovdje vlada atmosfera kao kod potonuća Titanica. Muškarci zakrabuljeni u žene su se razbježali ( nije seksistička promjedba da se razumijemo), a nekolicina plave krvi ponosno čeka ledene dubine pijuckajući u na prvoj palubi 🙂

mene zanima santa, baš onaj prvi udarac koji je naišao a o njemu se malo priča ( ostale politkantske zavjere obrađene su uzduž i poprijeko), a taj prvi udarac ako se ne varam naišao je od hypo alpe adria banke, naime ona se navodno prva, i posvema, počela iskrcavati i začela ovo potonuće. Imal ko detaljnijih informacija o tome, i ako je navedeno istina, čime su se Hipići poveli. meni je najlogičnije objašnjenje ” štreberska urota”: za razliku domaćih aureusa i sličnih, hipići jednostavno zbroje rizike: Kosovo, nashi izbori, crvenilo vani i ajmo, vratiti se uvijek mozemo ako bude bolje…..

* sto je svirao orkestar pri potonucu titanica?
1. nista
2. “Blize o Boze moj”
3. episkopalnu himnu “Jesen”
4. regtajm

Ja glasam da nam se svira pod 2.

IGH i Podravka se isto vračaju čini mi se?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Asko:

Danas bi i neke blokirane mogle završiti na nuli…ako ne i u plusu…[smiley2][smiley2]

“Slom” je upravo završio….believe it or not…[smiley2]

Baš sam počeo primječivat…

čekaj da margin callove i ostalo još poberu! [smiley2]

A bome i HDEL.
Zaokret??
Index se spustio na 3,88 %

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

i JDPL se popeo sa 621 na 702, izgleda da se stidljivo kreće prema gore….

ali zato ima HT-a sada ima 320, sada mogu slobodno kupovati oni koji nisu uspjeli na IPO-u, cijena im je ista kao i onda dok su stajali u redu za upis……

i ja mislim da je prerano reci da smo na dnu dno cemo vidjeti sutra

New Report

Close