Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja bi se usudio reći da smo dotakli dno, osim ako se sprema totalni potop.

Zanimljivo 4. nalog na prodaji VART je na 249,47 kuna a ispred njega samo 171 komad na prodaji.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

20.11.2007

Val blokada na Zagrebačkoj burzi
Nagli pad cijena dionica na Zagrebačkoj burzi rezultirao je danas s čak 11 blokada odnosno obustavljanja trgovanja. Zbog pada cijene je tako dosad obustavljeno trgovanje dionicama Uljanika, Lavčevića, Tiska, Leda, Luke Rijeka, Đuro Đaković holdinga, Luke Ploče, Instituta građevinarstva Hrvatske, Hidroelektre niskogradnje, Jadroplova i Varteksa. Zagrebačka burza će naknadno na svojim web stranicama obavijestiti o nastavku trgovanja navedenim dionicama.
(pd)

U plusu me drže dalekovod ina i ht (i vupik), a ostalo[smiley15][smiley15][smiley15][smiley16][smiley16][smiley16]

Neka, upreksutra će valjda margin. Znam da je panika, ali valjda vrijedimo više od 0 kn…

Kad je prošlo ovih 22mil. na INI. Očito je da gledam a ništa ne vidim od ovog crvenila[smiley9]

Vaš link

Počelo je.. na žalost mislim da je ovo tek početak .. sad će početi bombardiranje sa temom krah burze u nacionalu, globusu, večernjaku i slično jer je to super tema za primamit čitatelje. Ljudi koji nisu ni pomišljali prodat neće puno razmišljati kad vide takve naslove.

Opa, netko je dobro počistio ATPL.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Opa, netko je dobro počistio ATPL.

Mislim da je to još uvijek prehrabro….

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


Opa, netko je dobro počistio ATPL.

Zna se tko i koliko je cekao i kad je prije toga prodao[smiley1]Nema potrebe za navlacenjem ljudi[smiley1]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Opak promet….do 13.00 prošlo cca160mil.kn…..ne znam da li se toliko protrgovalo ni kada je Ht uvršten na burzu….

Kruha i dionica.....

A BLSC[smiley2]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

U petak burza radi od 12-16.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close