Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ovo potraje ovim tempom još dan-dva, moglo bi doći do potpunog sloma. Ovo zasad je samo korekcija, doduše vrlo intenzivnaali ipak samo korekcija. Ali potraje li još malo…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Rafalom treba pucati.

Ovo će biti poznato u povijesti Hrvata kao “Galinčev dan”


[smiley2] E di mi je bila pamet. Ko da mi je nešto govorilo da če oko izbora bit svega… e dasam rasprodao portfelj ranije…

you think your special you do, i can see it in your eyes

…Jeste li skužili lika koji je upravo sad prodao TEMPO i utržio 280 kn-provizija…..Ne mogu vjerovati…Sad sam se čak i nasmijao….[smiley2]

KATA i STROFA

Evo samo nekih koje pratim


možemo promijeniti naziv teme u komentare rasprodaje, ajde budimo optimisti, bit će bolje, ne može vječno padati.

Ne može slažem se, ispod nule nemože nikak[smiley1]

Nema više prijatelja na kupnji. Jao si ga onome tko sada treba novac.

Hell is Empty and all the Devils are Here

ZSE – RIP
[smiley6]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Vidi sto se mlate tko ce ponuditi vise za JNAF. A tek za MDPL koja je jos nedavno bila hit na ovoj istoj burzi.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Nema više prijatelja na kupnji. Jao si ga onome tko sada treba novac.

Nisam…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Sutra kad ekipa vidi koliko je pala burza,pa vidi da je TMPO pao 60%,odmah će u glavi promisliti da tako može i njihov fond past 60% u jednom danu i eto problema…[smiley7]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


budd:

Nema više prijatelja na kupnji. Jao si ga onome tko sada treba novac.

Nisam…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ha to je valjda jasno…

Inače, “nisam” ide sa [smiley1][smiley1][smiley1]

No respect

Ha to je valjda jasno…

Inače, “nisam” ide sa [smiley1][smiley1][smiley1]


Ma ja sam uvijek bio pristojan…
[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close