Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A niti riječi o PKD-u u tekstu….smiješan članak…[smiley2]

Pa naravno da neće direktno reći sad pred izbore da će uvesti PKD. Ali ako kaže da bi trebalo oporezovati Luku Rajića i slične zar to nije indirektna najava PKD ili nečeg sličnog.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Vjerujem da Roha sad sjedi ispred mostića i masturbira. Ako padne još malo vjerojatno će doživjeti tantrička iskustva. Sutra bi mogli izjaviti da bi bilo pametno minirati autoputeve i zapaliti rafineriju u Sisku. Sumrak pameti u Hrvata.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

KOEI dva naloga do blokade ili 14 dionica[smiley16]

HT za razliku od drugih dionica ima potporu.sve ostalo je stampedo i ne pomaže ni TA,ni FA .ovo je moment o kojem sanjaju svi oni koji su u cashu.kao kad malo dijete pustiš u Turbo limach.treba stisnut zube i izdržat.apaurini pomažu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Rafalom treba pucati.

Ovo će biti poznato u povijesti Hrvata kao “Galinčev dan”

Hell is Empty and all the Devils are Here

sanader optužio sdp za pad burze
eto gospodo geronimo i društvo iz didinog sna jel sam vam to rekao
sad je pitanje tko je to povukao (ja mislim da je sanader to konstruirao)
bumo vidli kaj nam nosi vrijeme

Postanite Eu-robovi


Vjerujem da Roha sad sjedi ispred mostića i masturbira. Ako padne još malo vjerojatno će doživjeti tantrička iskustva. Sutra bi mogli izjaviti da bi bilo pametno minirati autoputeve i zapaliti rafineriju u Sisku. Sumrak pameti u Hrvata.

Ili teroristicki napad na RH.
I na nuli smo.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Krah, anarhija, ludilo. Pa nijedna stranka u svojoj kampanji nije to promovirala. Da je kojim slučajem pobjedila bi na izborima jer po ovom bi puno ljudi za nju glasalo.


Sad treba otvoriti kladu koja će slijedeća u blokadu…[smiley2][smiley2]

Evo ja stoju na VDKT (prva kupnja ispod blokade).[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

eto što ti je procvat malog diničarstva u hrvata … kladionica

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Pa naravno da neće direktno reći sad pred izbore da će uvesti PKD. Ali ako kaže da bi trebalo oporezovati Luku Rajića i slične zar to nije indirektna najava PKD ili nečeg sličnog.

Nije li i Ljubo zbog istoga/ih odlučio o uvođenju PKD-a? [smiley6]

Potrebna je hitna intervencija vlade, predsjednika, Rohe, Samodola itd. ako želimo da išta ostane od burze. Tko će nakon ovoga trgovati? Tko će u fond ulagati?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close