Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I danas Crobex preko -3% s tim da su za razliku od prošlih dana zaredale blokade. Izgleda da se skroz otelo kontroli, panika i strah se mogu namirisati kroz monitor.

…Zaboravit fundamente i TA kad krdo krene…Mene više muče oni koji su krdo pokrenuli…Namjerno ili iz neznanja funkcioniranja ovakvog krhkog tržišta???[smiley8]

Mogla bi i Ptkm uskoro u blokadu (231,37). Ddjh je blokiran. Ovo je prestrašno.

Trend is your friend.


Slabo pratim druge ali ima li još tko u blokadi osim Jadroplova. Vidim da je DDJH jako blizu

kolko god ti srce želi…. [smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ma pada sve i ono s fundamentima i ono bez. Ovo je sveopca histerija

Ma ti se šališ, što bi rekao Jurčić, ja nemam veze s time ni što je Varteks maknut ko sponzor Univerzijade. To je urota fašista i nacionalista, a mene ne.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

..Mislim da bi Hanfa trebala zatvoriti burzu cijeli ovaj tjedan…..[smiley10]


God help us… HALTED: DDJH, IGH, JDPL, HDEL, LKPC, LEDO, Isuse premili, učini nešto! [smiley16]

A nisi tako vikao kad su rasle po 10%….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

A i ht lagano tone uz sve veći promet. Ja ovome ne vidim kraja tako skoro.

Trend is your friend.

možemo promijeniti naziv teme u komentare rasprodaje, ajde budimo optimisti, bit će bolje, ne može vječno padati.


..Mislim da bi Hanfa trebala zatvoriti burzu cijeli ovaj tjedan…..[smiley10]

naprotiv kolega ,draga nam HANFICA je novim pravilnikom propisala da druge blokade nema,tj. da biude razumljivo-BEZ LIMITA

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sad treba otvoriti kladu koja će slijedeća u blokadu…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ja ne prodajem makar mi vrijednost portfelja došla na 1000 kn. Ovo nema veze sa zdravim razumom, jedino sa čistom glupošću

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close