Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


leon swpr: ” Svakoga dana, u svakom pogledu, sve vise i vise…spavam i odmaram ” i gubim novaca. [smiley2]

Kako ko lejzer; ja sve manje, jer sam se poceo rjesavati balasta navrijeme. Nazalost ipak i ja osjecam bic bozji zahvaljujuci vjeri u JDPL (ilitiga neuspjesnom pokusaju prodaje na 805) i HT-u (svaki put mislim da ne moze nize). Najtrgovanije dionice trenutacno: APRN-P-A (apaurin) i SHIT-R-A (ova je redovna).[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Toliko o tome da HDZ neće uvesti PKD:
Vaš link

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

A niti riječi o PKD-u u tekstu….smiješan članak…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ipak se HT drži tu gdje je sad, INA isto, ZVZD isto recimo, a sve ostalo je katastrofa… blokada je na sad i na DDJH!!! [smiley9][smiley7]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


A di je još do petka ! [smiley15]

A’jmo svi u jedan glas;;;;;;; http://www.youtube.com/watch?v=lrKyo-_lw0A

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

LEDO blokada.

God help us…

HALTED: DDJH, IGH, JDPL, HDEL, LKPC, LEDO, Isuse premili, učini nešto! [smiley16]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Šta bi trebala značiti riječ krah burze ako ovo nije to. Pa nezna se uopće kud ovo vodi osim općoj histeriji. Mislim da nijednoj stranci koja dođe na vlast ovo će napraviti nepopravljivu štetu kao i svima nama. Evo upravo i DDJH ode u blokadu sa padom 11,21 %. Po meni je ovo krah jer nevidim uopće mogućnost dizanja ovog tržišta. Puno vas je reklo da to fondovi drmaju da nebudu u prevelikom plusu itd. ali kakvi su sad njihovi prinosi nakon samo ova dva dana trgovanja.[smiley16]

Da mi je znati gdje su oni koji se kunu u fundamente…[smiley2][smiley2][smiley2]

I u TA…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Da mi je znati gdje su oni koji se kunu u fundamente…[smiley2][smiley2][smiley2]

I u TA…

Ma pada sve i ono s fundamentima i ono bez. Ovo je sveopca histerija

Mijenjam potpis u nešto prigodno od Murphy-ja…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Usporedivo s ničim dosad poznatim otkad ima burze u rvata

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close