Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To bi se reklo “svako zlo za neko dobro”[smiley11]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


tork: ” inquirer: ” leon swpr: ” A vidi gradjevinare: IGH, HDEL, blokade pocinju. ” Hidra bi mogla u blokadu uskoro. Do 1250 ima 50 komada. ” Blokada je 1250,00? ” Bila je na 1484,08.[smiley7]

Nešto mi je veza loša, dok moj post dođe treba malo vremena.

Trend is your friend.

Borba je svugdje prsa u prsa čini mi se [smiley8]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Borba je svugdje prsa u prsa čini mi se

Nema borbe, prije kapitulacija

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Jel slučajnost da je danas baš utorak…. [smiley13] [smiley13] [smiley13]

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

Mislim da margin callovi prodaju atgr banke lupaju bez beda

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Pogledajte naslovnicu Poslovnog i u desnom donjem kutu listu dobitnika![smiley16]

Novac je kisik burze!

I to treba doživjeti, slažete se !?
Nažalost 100% sam u dionicama i mislim da brokerski online račun neću tako skoro pogledati da me ne trefi infarkt…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju.

Vidi mi potpis 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

mislim da dolazimo do razine gdje se fondovima ne isplati prodavati, jer su ovo skoro razine od prije par mjeseci, nikako ne smije dolje crobex više, jer će šteta biti teško popravljiva i skupa.

Kako nam je crobex?
% i bodova?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Kako nam je crobex?
% i bodova?

4.459,45
-2,51%

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close