Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na adrisu upavao poklopljena kupnja do 460, pa se počela opiti i potpora na toj razini.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Sta imate protiv ljube, jel on spomenuo da je trziste prenapuhano, koliko ja znam nije.

Je spominjao kako ne i to u nekoliko navrata.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Gledajući promete meni se čini da su fondovi krdo uplašenih krava. Izgleda mi kao da su mali discipliniraniji od njih.

Jel se može negdje pratiti ukupna imovina fondova tj. da se vidi je koliko je povučeno para?

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

Jadroplov potučen do koljena. Uh. Ovo sve ne sluti na dobro.

A vidi gradjevinare: IGH, HDEL, blokade pocinju.
Na JDPL je prosjecna preko 700; tako da mislim da ispod ne prodaje nijedan fond. Panika malih.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

HDEL u blokadi! Eh, pa ovo je stvarno previše! Tko zna što nas još čeka do ponedjeljka! [smiley9]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

JDPL u blokadi….[smiley16]

Pessimism Is Your Friend


A vidi gradjevinare: IGH, HDEL, blokade pocinju.

Hidra bi mogla u blokadu uskoro. Do 1250 ima 50 komada.

Trend is your friend.

Jel možemo sad već konstatirati da se radi o krahu burze, ili trebaju cijene dionica past na nominalu da se to konstatira….

[smiley15]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

INDG porast 6,66% [smiley4], istina na skoro nikakvom prometu.


leon swpr: ” A vidi gradjevinare: IGH, HDEL, blokade pocinju. ” Hidra bi mogla u blokadu uskoro. Do 1250 ima 50 komada.

Blokada je 1250,00?

Mea parvitas.

New Report

Close