Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Panika poprima sve šire razmjere. Netko je čak prodao 20 kom TMPO-R-A.[smiley2]

20,00 14 10:13:10

Čini se da će danas doći do velikog okršaja pesimista i optimista. Recimo na Dalekovodu velika potpora na 1450 kn, al javljaju se i prodavači polako, slično i na Atlanskoj plovidbi. IGH i Varteks radije ne bi komentirao, nadam se da će se uskoro i tamo pojaviti potpora.

Sta imate protiv ljube, jel on spomenuo da je trziste prenapuhano, koliko ja znam nije.
samo ste ga uhvatili za PKD a Polancec vam uvodi radnicko dionicarstvo u svaku firmu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

sve ovo su dobre vijesti za velike ulagače koji će nastaviti otkupljivati dionica po dosta nižim cijenama, pa će opet dignuti cijenu kad za to bude vrijeme… ružno izgleda ali to je tako [smiley6]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Sad ce na vijestima biti, slom burze, dionica TEMPA pala 60%.
Toliko o novinarima i sto mislim o njima

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Burza se čisti malih dioničara i drhtavih ručica .Prevladavat če samo fondovi i veliki ulagači


Sta imate protiv ljube, jel on spomenuo da je trziste prenapuhano, koliko ja znam nije. samo ste ga uhvatili za PKD a Polancec vam uvodi radnicko dionicarstvo u svaku firmu..

Ma Ljubo je zmaj, vrhunski ekonomist i ako on bude premijer gospodarstvo će nam sigurno profitirati. Cijene ga i u Hrvatskoj a i vani. Istinu veliš Blueman, ako Ljubo uvede PKD kroz par godina to neće biti problem jer ćemo se svi pripremiti. Puno veći šok je bio dok je Polančec zbog izbora podijelio dionice Đure Đakovića braniteljima i srušio cijenu dionica sa 310 kn na 190 kn.

Ma kakav je Ljubo vrhunski ekonomist

ajoj, probijen suport na ATPL. Al dobro, što više pada do ćemo se prije odbiti. Na kojoj cijeni, to je sad sve manje bitno – glavno da se što prije promijeni trend.


Sta imate protiv ljube, jel on spomenuo da je trziste prenapuhano, koliko ja znam nije.
samo ste ga uhvatili za PKD a Polancec vam uvodi radnicko dionicarstvo u svaku firmu..

stvar koju najviše zamjeram ljubi je njegova neelokventnost i demagogija. Ni dan-danas nije objasnio što će se sve oporezivat, po kojoj stopi i kojim uvjetima. Da je u startu izašao s time bile bi jasnije stvari. A novinari su posebna priča. Već vidim arenu i gloriju kako pišu o krahu burze. Tek će onda bit panike

...ladies and gentlemen....AC/DC

Pa meni je gore kada mi Polancec pocne pricati da PODR treba radnicko dionicarstvo, ma super, ajm odo kraja to unistiti.
Radnicko dionicarstvo je utopija za siromasne, dugorocno ne drzi vodu.

Narodu treba kao i firmi vodja, a ovako puno babica kilavo dijete.

Sanader je vodja ali nije to dovoljno.
Iako kad onaj Grk kaze da mu je Ivo Sanader his friend nije mi svejedno..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nije dobro sto jucer, a danas se nastavlja, pocinje trend pada burze na dosta vecim prometima (i danas ce biti preko 150 mil.k. prometa dionica). Da hoce bar doci do stagnacije na par dana (do rasta – tesko), pa da svi predahnemo i sagledamo nove pozicije. Ovako nisam siguran sto mi je ciniti: prodati ostatak sigurno necu, a cini mi se rano i za shopping.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close