Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na to sam SLK i mislio svrstao se očito na jednu stranu i ovakva reakcija ulagača je bila za očekivati.
U vlasničkoj strukturi IGH postoji i vrlo jak crveni SDP lobi siguran sam da u slučaju promjene vlasti u prvu momčad izlaze močni ljudi tipa gos.Jurić

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Zar smo stvarno takvi?????? Zar stvarno moramo sve ama baš sve uništiti ,a da bi došli na vlast ???????????????????? Žalosno, sve ovo su proizveli kvazi političari u nezajžljivoj borbi za vlast ili je možda to zato kako bi se potvrdile Sanaderove kako se na dionicama može i izgubiti, nebi me niti to iznenadilo obzirom da čovjek uvijek želi biti u pravu , o Jurčiću da niti ne govorim

Da takvi smo mi balkanci!
I nema ovo veze ni sa naftom ni sa svjetskim trendovima. Ovo je rezultat borbe lopina političara za vlast koji se ne susprežu ni pred čim. Nije njih briga ni za rođenu mater, a kamoli za Hrvatsku. Koji to predsjednik neke države zaziva krah burze osim našeg. Koji guverner nacionalne banke može dati onakvu izjavu osim kod nas. Jel oni to žele da se oživi pojam “stare štednje”?


SLK: ” zbiro: ” Dobro, ako je IGH zrtva, zasto tako tone KOEI? Radnicko dionicarstvo,proizvodni pogoni, nije napuhano ,nema veze ni sa cim, a tone bas ko titanik… ” Čuj, tone jer tone većina likvidnih dionica. A još nisam vidio da je netko sa sigurnošću rekao zašto je korekcija. Ima 100 teorija i razloga, a zapravo je po meni istina da je korekcija sukus svega toga. Nakupilo se dosta stvari i posložilo u isto vrijeme. “Perfect storm”… [smiley11] ” da novi investitori znaju cekati i pol godine da se dogodi korekcija i tada ulaze na trziste.Za razliku od mene ja sam usao na onu manju jer sam bio nestrpljiv.Moja greska a na geskama se uci.Mnogi novopeceni tu su ulazili kad je islo prema ATH i trljali ruke kak im raste i kak zaradjuju dok se trend nije naglo okrenuo i dok su se snasli sad su debelo u minusu i prodaju jeftino samo da izvuku zivu glavu
Ali koei bas posebno siba dolje i niko ga ne brani. dugo sam u njemu i tako nesto nisam jos vidjela…

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Warren bravo.Upravo je tako.To može biti samo kod nas.Mesić umjesto da se bori da nam svima bude bolje on poziva na probleme.Pa zar mu nije dosta gafova u politici zašto sad uništava burzu i gospodarstvo?

http://www.vecernji.hr/home/manager/2956672/index.do

Samo ću citirati dio iz članka….
“Definitivno, veliki ulagači ne brane cijenu HT-a (po nekim informacijama priželjkuju razinu od 280 kuna)”

Pa jesu li oni zdravi….

Pessimism Is Your Friend

pa oni su se rasprodali i sada cekaju da padne da pokupuju, samo sto je razlika da oni nepisu po forumima nego automacki izlaze u javnost[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male



Trebali su napisati po 10 lipa evo sada kažem novinarima da nudim po deset lipa kupujem milijun dionica HT-a, pa neka napišu na web izdanju i u papirnatom izdanju, i tako brzo napravimo pretovar……….
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ALAMO:
Samo ću citirati dio iz članka….
“Definitivno, veliki ulagači ne brane cijenu HT-a (po nekim informacijama priželjkuju razinu od 280 kuna)”

Danas sam pratio HT i htio ući ,ali kad sam vidio da na strani kupnje uopće nije bilo velikih naloga(nitko ne brani cijenu) odustao sam.
To potvrđuje ovu činjenicu navedenu u Večernjaku (da fondovi imaju svoje planove).


http://www.vecernji.hr/home/manager/2956672/index.do

Samo ću citirati dio iz članka….
“Definitivno, veliki ulagači ne brane cijenu HT-a (po nekim informacijama priželjkuju razinu od 280 kuna)”

Pa jesu li oni zdravi….

Snježana Mlinarević se pokazala kao ne baš prepametna osoba čiji su vrhunac članci tipa “HT će rasti, padati ili stagnirati”. na nju se netreba previše obazirati. samo se čudim da takva osoba može pisati za večernji. mada me sad ništa nebi začudilo pa tako ni pad cijene ispod 300 kn. kad će apsolutno svi govoriti o krahu burze tad je znak da treba kupovati. a to znači već sada ili možda idući tjedan ako SDP pobijedi. isto tako je trebalo prodavati tamo u 5. mjesecu kada nitko nije ni pomišljao o korekciji ili korekcijama…

Da, ali kužiš ti njih. “PO NEKIM INFORMACIJAMA” To ti je način da se unosi dodatni nemir u male ulagače, pa gledaj naloge, sve po 63. Neki dan kad je bilo na HT 8 milijuna prometa, rekao sam evo sad će skoro kraj, slabi prodaja, kad ono danas 25 milijuna.

Ma znam da je Snježana neozbiljna, ali ajde objasni to prodavačima koji svaki dan ruše cijenu i čitaju ovakve nebuloze.

Pessimism Is Your Friend

Neka ju spuste što niže ovo stanje na HT-u nalikuje na feder, moglo bi to jako da odskoči………..
pozdrav svima

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

krenulo je bombardiranje crnim vijestima,HT vrijedi barem 400kn ali neki će pročitati Večernji i prodati,daj što daš,za mjesec dana će čitati istog novinara kako piše da HT ide na razinu 500kn[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

New Report

Close