Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde prestanite kukati, ko babe narikače ste. uvijek vam je drugi kriv. krivi ste sami što ste se upustili u nešto o čemu očito pojma nemate a to nešto zove se burza. ovo je škola, a škola nije besplatna, dakle nije sve tako crno. nešto ste i naučili valjda.

harmin:

evo dokaza sto znaci imati svoje ljude na pravim mjestima. Proctajte samo ovu dezinformaciju.
Za neupucene, srednja vrijednost atgr-r-a danas je 905,46 k.

skinulo mi attachment.

nemoj sad ti biti paranoičan. ja bih tu grešku pripisao novinarskom neznanju a ne nekakvim vezama koje nikome ništa ne znače. pa briga tedeschija za cijenu ATGR-a jer ga ne misli prodati, a stari mu je dobio jako dobru cijenu za dionice.


Sutra ili prekosutra nam se u javni život i predizbornu utrku vraća mecena. Dr. Ivo Sanader. Pa da vidimo onda dal će nam se burza crveniti.

Mislim da je ta utrka gotova-rezultat se najbolje vidi na IGH


ajde prestanite kukati, ko babe narikače ste. uvijek vam je drugi kriv. krivi ste sami što ste se upustili u nešto o čemu očito pojma nemate a to nešto zove se burza. ovo je škola, a škola nije besplatna, dakle nije sve tako crno. nešto ste i naučili valjda.

Jedina ispravna![smiley2]
Dapače, što više padne bolje će rast!
Nemožeš izgubiti taman i da hoćeš![smiley13]

topalov5:

Sutra ili prekosutra nam se u javni život i predizbornu utrku vraća mecena. Dr. Ivo Sanader. Pa da vidimo onda dal će nam se burza crveniti.

Mislim da je ta utrka gotova-rezultat se najbolje vidi na IGH

I na prošlim izborima ankete su išle u prilog SDP-a, a HDZ osvojio izbore!


topalov5: ” Sutra ili prekosutra nam se u javni život i predizbornu utrku vraća mecena. Dr. Ivo Sanader. Pa da vidimo onda dal će nam se burza crveniti. ” Mislim da je ta utrka gotova-rezultat se najbolje vidi na IGH

Ne mislim da je gotovo ali slazem da se na IGH ukalkulirao gubitak HDZ na izborima.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


pjero:

topalov5: ” Sutra ili prekosutra nam se u javni život i predizbornu utrku vraća mecena. Dr. Ivo Sanader. Pa da vidimo onda dal će nam se burza crveniti. ” Mislim da je ta utrka gotova-rezultat se najbolje vidi na IGH

Ne mislim da je gotovo ali slazem da se na IGH ukalkulirao gubitak HDZ na izborima.

Misliš da je tako ili bi volio da je tako?[smiley10]

Nek se nitko ne ljuti, ali IGH bi baš mogao biti primjer, žrtveno janje obračuna sa “korupcijom”, ako SDP dobije izbore. Pogotovo nakon što je Jure sjedio s onu stranu u Otvorenom, uz Kalmetu i IGH stavljao potpuno u kontekst sa HDZ.

Kad je napadao Linića i Čačića poput HDZ-ovca, a ne branio svoju firmu od zlih jezika. Mislim da mu je to jedan od većih gafova u životu (nakon Masleničkog mosta).
Još jednom, bez ljutnje, stvarno mi nije namjera sad provocirat jer i moj brod tone ovih dana… [smiley11]

Ali čovjek je onda napravio krivi potez…

No respect

Dobro, ako je IGH zrtva, zasto tako tone KOEI? Radnicko dionicarstvo,proizvodni pogoni, nije napuhano ,nema veze ni sa cim, a tone bas ko titanik…

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Dobro, ako je IGH zrtva, zasto tako tone KOEI? Radnicko dionicarstvo,proizvodni pogoni, nije napuhano ,nema veze ni sa cim, a tone bas ko titanik…

zato sto je SDP vec ukalkulirao to u cijenu KOEI-a[smiley2].E sad je pitanje ko ce pobjedit pa poletit[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Dobro, ako je IGH zrtva, zasto tako tone KOEI? Radnicko dionicarstvo,proizvodni pogoni, nije napuhano ,nema veze ni sa cim, a tone bas ko titanik…

Čuj, tone jer tone većina likvidnih dionica. A još nisam vidio da je netko sa sigurnošću rekao zašto je korekcija. Ima 100 teorija i razloga, a zapravo je po meni istina da je korekcija sukus svega toga. Nakupilo se dosta stvari i posložilo u isto vrijeme. “Perfect storm”… [smiley11]

No respect

sve tone jer je psihologija prevladala sve fundamente i sad ko živ ko mrtav! [smiley2]

zbiro:

Dobro, ako je IGH zrtva, zasto tako tone KOEI? Radnicko dionicarstvo,proizvodni pogoni, nije napuhano ,nema veze ni sa cim, a tone bas ko titanik…

Čuj, tone jer tone većina likvidnih dionica. A još nisam vidio da je netko sa sigurnošću rekao zašto je korekcija. Ima 100 teorija i razloga, a zapravo je po meni istina da je korekcija sukus svega toga. Nakupilo se dosta stvari i posložilo u isto vrijeme. “Perfect storm”… [smiley11]

da novi investitori znaju cekati i pol godine da se dogodi korekcija i tada ulaze na trziste.Za razliku od mene ja sam usao na onu manju jer sam bio nestrpljiv.Moja greska a na geskama se uci.Mnogi novopeceni tu su ulazili kad je islo prema ATH i trljali ruke kak im raste i kak zaradjuju dok se trend nije naglo okrenuo i dok su se snasli sad su debelo u minusu i prodaju jeftino samo da izvuku zivu glavu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close