Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gospoda koja rade u fondovima su kriva za pad![smiley2] Gdje u svijetu mogu trgovati građevinske tvrtke s tim multiplikstorima?[smiley2] Oni su ih nagurali na te visine! SAD SU DOBILI PACKE OD Svjetske banke i Samodola! To je jedina istina!

Poštedi nas molim te…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Posejdon: “Ronjenje je dobro za kondiciju.
A tko ne zna roniti živi i u strahu kada pliva. ”

……..živa istina……………………………………………………

Teško mi je povjerovat da fondovi prodaju dionice građevinara po nižim cijenama i da si smanjuju dobit zato jer ih je Samodol krivo pogledao ili ih je Svjetska banka lupila po guzi.
Kad je lova u pitanju takva ekipa ne vjeruje ni rođenom bratu, a ne da bi rušili cijenu zbog nečije packe

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Zar smo stvarno takvi??????

Zar stvarno moramo sve ama baš sve uništiti ,a da bi došli na vlast ????????????????????

Žalosno, sve ovo su proizveli kvazi političari u nezajžljivoj borbi za vlast ili je možda to zato kako bi se potvrdile Sanaderove kako se na dionicama može i izgubiti, nebi me niti to iznenadilo obzirom da čovjek uvijek želi biti u pravu , o Jurčiću da niti ne govorim

ma nakupilo se svega i svačega ali i svakoga i to je to – padamo
znam da je teško sve promatrati ali biti će sve ok – ne brinite kolega, samo strpljivo i ne prodajte jer možda baš poslije prodaje počne gore i ode lijepi prinos a već se izgubilo…
a brokerske provizije da ne spominjem

a eto ja nisam nadokupljivao ht nego imam tih 6paketa po 265 pa me to kolkio toliko pokriva minus na drugim dionicama najvise me boli viroi ptkm ako fondovi ovako nastave i oni ce popusiti tako da vjerujem bez obzira na izbore najkasnije cetvrtak idemo up

Sutra ili prekosutra nam se u javni život i predizbornu utrku vraća mecena. Dr. Ivo Sanader. Pa da vidimo onda dal će nam se burza crveniti.

Može li mi molim netko reći kolika je realna vrijednost HDEL jer sam je nadokupio po 1970.

Kakve to veze dr. Ivo ima s slijedećim činbenicima:

1. visoka cijena nafte;
2. veliki gubitci bankarskog sektora u USA;
3. lošija od očekivanih kvartalna izvješća;
4. usporavanje svjetskog gospodarstva;

Ima tu još ali i ovo je dostatno!

mesić je navukao paniku i to je najveći problem.Rohatinski ga pogurao plus izbori,većina u svjesnom gubitku…zaigralo sa par mlrd na burzi no mali dioničar u gubitku

Glasnogovornik IGH na neodređeno

evo dokaza sto znaci imati svoje ljude na pravim mjestima. Proctajte samo ovu dezinformaciju.
Za neupucene, srednja vrijednost atgr-r-a danas je 905,46 k.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


evo dokaza sto znaci imati svoje ljude na pravim mjestima. Proctajte samo ovu dezinformaciju.
Za neupucene, srednja vrijednost atgr-r-a danas je 905,46 k.

skinulo mi attachment.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

New Report

Close