Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle, danas opet masakr.
CROBEX -3,51% na 4.574,06. uz 104,5 milje redovnog prometa (na mostich-u) i 49 millja na ATMu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


dakle, danas opet masakr.
CROBEX -3,51% na 4.574,06. uz 104,5 milje redovnog prometa (na mostich-u) i 49 millja na ATMu.

Jel ovo rekordni pad u jednom danu svih vremena? Meni se cini da je.

mogu si zamislit početak današnjeg dnevnika.totalni slom hrvatske …………………………….

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ne znam da li je rekordni pad crobexa (tu je negdje koliko se sjećam)ali znam da je moj rekordni gubitak a kolega lula ako plivate onda blago vama jer ja ronim…

Od kada pratim (2g.) najgori dan.Zelim svim forumasima samo jedno.NE PONOVOLO SE.[smiley3]

Danas sam stvarno očekivao lagani odbijanac da ne bi došlo do panike ali sam se gadno prevario.
Iskreno se nadam da sutra idu šteheri, razvlačenje mreže i zadnji izlov. Inače…. [smiley7]


i danas sve crveno .do kad bi moglo to ići na dolje?čini mi se kao da ni danas nije dan za dokup?šta misle kolege?malo bi varteksa uzeo.

Do kada fondovi žele,
Samodol natjerava sitne pojedince zbog narušavanja reda na Burzi, a fondoveili zaboravlja ili namjerno zapostavlja , a oni su napravili najveći nered na tržištu što du iskoristili jedino deytradery=špekulanti pojedinci

To je isto kao kada policij_MUP natjerava dilere drogom ,a velike ribe se i dalje bogate bez straha da će im netko ući u trag i sankcionirati ih

imam jos nesto sitno kesa al od straha vise ne dokupljujem jer sam imao dokupa vec uhh…eto 1. priznam da me je strah dokupljivat.Mislio sam da znam na svojim dionicama gdje je dno sto me je danasnji dan totalno razuvjerio[smiley3].Kolko sam primjetio likvidne dionice u zadnjih par minuta nisu umjetno malo dignute sto bi mogao biti pokazatelj da sutra stajemo sa padom, al bojim samo da uhvatimo malo zraka[smiley10]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Do sada sam uspjevao izaći s dobrim plusom u ovakvim situacijama, ali u zadnjih mjesec dana mi ništa ne ide od ruke. Još uvijek čekam, u portfelju samo Ht i keš. Izgleda da ću biti na nuli od zadnjeg preslagivanja portfelja. Nekak mi se čini da i sutra ronimo na Htu. Kod ostalih dionica stabilizacija nije problem samo je pitanje što će odlučiti fond manageri.
Već je netko napisao da je ovo packa malim investitorima od strane fond managera.
Mogli bi otvoriti temu “10 dionica s najvećim padom”.

Trend is your friend.


ne znam da li je rekordni pad crobexa (tu je negdje koliko se sjećam)ali znam da je moj rekordni gubitak a kolega lula ako plivate onda blago vama jer ja ronim…

Ronjenje je dobro za kondiciju.
A tko ne zna roniti živi i u strahu kada pliva.

La vita e bella!


imam jos nesto sitno kesa al od straha vise ne dokupljujem jer sam imao dokupa vec uhh…eto 1. priznam da me je strah dokupljivat.Mislio sam da znam na svojim dionicama gdje je dno sto me je danasnji dan totalno razuvjerio[smiley3].Kolko sam primjetio likvidne dionice u zadnjih par minuta nisu umjetno malo dignute sto bi mogao biti pokazatelj da sutra stajemo sa padom, al bojim samo da uhvatimo malo zraka[smiley10]

I mene je nekak postalo strah. Bojim se da ovo ne izmakne kontroli fondova. Više uopće nisam dosta pametan za odrediti što se događa. U kešu sam više no ikad, ali me i strah više no ikad. Čini mi se da lova ide na 3 mjesečno hlađenje u banku.

Trend is your friend.

Gospoda koja rade u fondovima su kriva za pad![smiley2]
Gdje u svijetu mogu trgovati građevinske tvrtke s tim multiplikstorima?[smiley2]
Oni su ih nagurali na te visine!
SAD SU DOBILI PACKE OD Svjetske banke i Samodola!
To je jedina istina!

New Report

Close