Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da svi mi moramo dobro razmisliti kome ćemo dati glas u nedjelju….Sigurno ne onima koji su neozbiljnim izjavama pogurali ovu situaciju…[smiley7]

ivek123:

blow:

4. I na kraju famozni izbori…. To je škola,ali mislim da krajnji rezultat izbora i neće
imati preveliki utjecaj na tržište kapitala u Hrvatskoj. Jasno da bi bilo jednostavnije i
bolje da nam neki političari ne mašu pred nosom kojekakvim novim porezima, ali
imajmo u vidu da će oni doći prije ili kasnije, za crne ili crvene vlasti.

Sa cijelim tekstom se slazem osim sa ovim dijelom. Po meni imati ce itekakvog utjecaja.

Imat će, dakako, ali kratkoroćno.Da se razumijemo, ja ne zagovaram nikakvu političku opciju. Mislim si jedino kako je strah od poreza djelomićno ukalkuliran u ovu korekciju i glave fond menadžera

Slazem se. Up trend, onaj pravi, je moguc nakon N.G. Ne kazem da nece biti dead cat bounce ili bull trapova kao sto je bilo nedavno ali ako dobije SDP mislim da prije N.G. nista od up trenda.

skype - ivek1234


mislim da vlada mora pod hitno uvest neki praznik sutra. [smiley7]

Hahahahahahahaaaa [smiley2][smiley2][smiley2][smiley5][smiley5]

Svaka čast, ovo me nakratko oraspoložilo [smiley10]

mislim da vlada mora pod hitno uvest neki praznik sutra.

oni će imati praznik 26.11.2007. bez obzira na rezultat izbora.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ode i drugi knock-out certifikat na adrs-p (na 470)… Nije dobro.

A margin callovi. Inace knock-out je blizu i na jos nekoliko dionica….

skype - ivek1234


Jel ima blokada za Crobex na -10%? [smiley11]

Mi se zezamo nije ovo dobro,ako rulja izvlači cash iz fondova nije ni njima lako …[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

eto šta se događa kada ”djeca” imaju novce…

ma – sve će prije ili poslije na svoje doći – pa nije burza od jučer a i nije ni samo do sutra – kako kažu neki kolege, bolje da se ide van na kavicu, sokić ili bilo što i za neko vrijeme sve zaboravi.

mene posebno ne dira jer sam čvrsto uvjeren da je sve to kratkog daha a kada prođe, imat ćemo jedno bogato iskustvo jer nitko nije mogao znati da će sve baš ovoliko pasti.

Moja se uzdanica IPKK odlično se drži ,samo da prođe onaj nalog na 98kn[smiley2][smiley9]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ode i drugi knock-out certifikat na adrs-p (na 470)… Nije dobro.

sad će krenuti domino rasprodaja..idući certifikat na 430 i onda potop na 410 i 370…

deimos:

Ode i drugi knock-out certifikat na adrs-p (na 470)… Nije dobro.

A margin callovi. Inace knock-out je blizu i na jos nekoliko dionica….

Di je jos blizu, ako znas da ne kopam. INA 2400, ali tu jos ima malo lufta.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


deimos: ” Ode i drugi knock-out certifikat na adrs-p (na 470)… Nije dobro. ” A margin callovi. Inace knock-out je blizu i na jos nekoliko dionica….

ma na kojima to još?
idući KO je na ini na 2400, ali to nije tako blizu…

Ina se još dobro drži, na 2500 ima 2705 komada na kupnji

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close