Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex 4.612 (-2,69%) [smiley5]

A da stanemo malo???

Sve pada,samo budale mogu biti sretni….
Ali treba imati hrabrosti i strpljenja i ništa ne prodavati na ovim razinama.Pa kaj vi mislite koliko gube fondovi a njihovi šefovi koliko gube od godišnje provizije?
Nije lako ovo gledati,ja recimo tonem već mjesec dana i to skoro na svim dionicama.Jako.A danas mi dođe još kao šećer Atlantik.
Mislim da ne treba prodavati jer time rušite sebi i nama vrijednost dionica.
Mora to krenuti gore,nadam se uskoro.


sada je nezahvalno mijenjati portfelj ako nije čovjek siguran kako će nova dionica ”disati” u odnosu na prijašnju tj. onu od čije love smo je kupili. pri tome ne mislim na Vas kolega plavi – vi ste iskusan lisac i nadam se (pa i vjerujem) da ste pametno odlučili. to sam napisao zbog novih, i neiskusnih koji su dali doprinos dodatnom padu u ova vremena koji stvarno nije trebao biti ovoliki, mada niti ja sa par godina iskustva nemam pojma ili bolje reči povremeno se iznenadim na razvoju situacije.

Ja sam se kockao sa INGR, prošli tjedan prodao preko pola, a danas počeo vračati nazad.
Za sada ispada super, vidjet čemo što će biti dalje.
sorry bluman..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pa valjda onda i Đuro zbog proizvodnje bombi i automata, a možda i oklopnih vozila

Burza nam je poprimila SDP-ovu boju, a i novčanici su nam sve tanji kao za bivše države.

Koma čovječe.

Baloni su se ispuhali, nadam se, pogotovo plovidbe i nema više.
Stvorena je dosta jaka potpora na kupnji (Lplh je već bila na dnu cijene pa sada ovo ne djeluje na nju).
O građevincima to još ne mogu kazati, a pogotovo za Ingru (Plavi mi neda da išta kažem o njoj).

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

kaj nije jučer bio domino day?
kaj je ovo repriza?
[smiley11]

Heaven or Las Vegas


kaj nije jučer bio domino day? kaj je ovo repriza? [smiley11]

Tek smo bacili prvi domino….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ajde nemojte plašiti ovčice… [smiley1]

nazire se kraj – treba izdržati još malo !


kaj nije jučer bio domino day? kaj je ovo repriza? [smiley11]

Boga mi bolje se nama ruši, nego njima sinoč[smiley8][smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Stigla podrška na KOEI pa ako hypo želi može se slobodno iskrcati.


Baloni su se ispuhali, nadam se, pogotovo plovidbe i nema više.
Stvorena je dosta jaka potpora na kupnji (Lplh je već bila na dnu cijene pa sada ovo ne djeluje na nju).
O građevincima to još ne mogu kazati, a pogotovo za Ingru (Plavi mi neda da išta kažem o njoj).


Daj molim te tvoje mišljenje o HDEL

New Report

Close