Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim ja da je ovo ZDNK samo na veliko…

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Za sada povratio dio INGR, kupio ATPL po prvi puta.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bem ti misa, uzmem kavu, bacim pogled na burzu, a ono jauk i bjezanija. Sto je bilo? Rat poceo neki?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Rat, rat, nego sto…
Sta ti znaci povratio dion INGRA, sta uzimas, a jesi baja, sta nisi kao junak po 53500 uzimao??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

E moj deimos, to ti je ko tvoje prvo današnje javljanje točno u podne. [smiley1]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Koliko lijepih dionica po diskontnim cijenama … [smiley1]

ovo ne bu dobro,ak se aktiviraju margini moglo bi biti van kontrole a tada je sve moguce[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Rat, rat, nego sto… Sta ti znaci povratio dion INGRA, sta uzimas, a jesi baja, sta nisi kao junak po 53500 uzimao??

Zato jer mi je jeftinije uzeti po 50 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Hehe, sad sam jednog forumaša slušao na vijestima Media servisa. [smiley2]

No respect

i šta kaže. Gdje se može vidjeti trenutno stanje Crobexa

sada je nezahvalno mijenjati portfelj ako nije čovjek siguran kako će nova dionica ”disati” u odnosu na prijašnju tj. onu od čije love smo je kupili.
pri tome ne mislim na Vas kolega plavi – vi ste iskusan lisac i nadam se (pa i vjerujem) da ste pametno odlučili.

to sam napisao zbog novih, i neiskusnih koji su dali doprinos dodatnom padu u ova vremena koji stvarno nije trebao biti ovoliki, mada niti ja sa par godina iskustva nemam pojma ili bolje reči povremeno se iznenadim na razvoju situacije.


Rat, rat, nego sto…
Sta ti znaci povratio dion INGRA, sta uzimas, a jesi baja, sta nisi kao junak po 53500 uzimao??

Nije rat, rasli bi gradjevinari onda…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close