Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji raj za fondove !
Fino će si smanjiti ionako visoke prinose u ovoj godini , koji su – hoćeš,nećeš – target za slijedeću.
A nakupovat će se stvarno jeftinih dionica , koje će u slijedećoj godini potegnuti i napraviti im pristojan prinos ,prije nego što raspamećeni udjelničari stignu zbrisati…..

atlantik je pušiona totalno.dobro da nisam išao.opekao se na veterini.zaključavam se do poslije izbora.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

“Marža sigurnosti”, kako to zove Ben Graham, za T-HT je još uvijek dovoljno velika, a to znači da je cijena dionice znatno niža od vrijednosti poduzeća.
To se odnosi na IPO kupovinu.
Ja sam i dokupio nešto.
Ni u ludilu prodavati sada.
Vrijeme ove dionice tek treba da dođe.
Sadašnja situcija će uskoro biti “tempi passati”.

I još…
“Imati gotovinu i s njom se pri niskim cijenama uključiti na burzu, jednako je zadovoljstvo kao biti gladan i ići prema restoranu” A. Kostolany

Pozdrav kolegama,

"Ako ne možete promjeniti smjer vjetra, promjenite položaj svojeg jedra."

HT i DLKV, po meni 2 najjače firme u HR. Prva po sadašnjoj zaradi, druga po zaradi iduće godine. Trenutno obadvije na cijenama IPO-a. Jedini razlog su novopečeni, neiskusni dioničari koji jeftino prodaju. Dok se takvih riješimo, idemo naglo gore.

aaaaaaaa

ps – slika je avatar jednog kolege

SKORa-M-A[color=blue][/color]

znate onu kako je na burzi sve prije ukalkulirano u cijenu, mislim da smo upravo ukalkulirali pobjedu SDP-a

&

jel to lagana promjena trenda ili samo ocajnicki pokusaj?

Najbolje ponude [ ATPL-R-A ] Kupnja Cijena
190 2.910,10
100 2.910,08
26 2.910,02
22 2.910,00
5 2.905,00
Cijena Prodaja
2.930,00 20
2.950,00 45
2.960,00 63
2.979,00 7
2.988,00 2

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


znate onu kako je na burzi sve prije ukalkulirano u cijenu, mislim da smo upravo ukalkulirali pobjedu SDP-a

pitanje je, jer SDP navodno planira leteće trojke koje će tabat ljude pendrecima ispred brokerskih kuća. Izgleda da će nabavit pendreke iz Afrike (one od dva metra). A možda Zoka i zabrani burzu i naše dionice podjeli proleterima.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

jer vi stvarno mislite da će sdp dobit izbore zato šta su trenutno dionice u padu???

..........................................................................................

S,

aaaaaaaa ps – slika je avatar jednog kolege
Kolega, zamolila bih Vas da mi ovu sliku stavite i na moj avatar!!!
[smiley2][smiley2][smiley2]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Dajte oladite sa DSP-om.
nema ovo veze sa SDP-om.
Ako je ovo radi izbora ja najsretniji.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ne ovo ima veze sa tajfunom u bangladeshu i sa krizom u svijetu
pa naravno da ima veze sa izborima

Postanite Eu-robovi

New Report

Close