Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i danas sve crveno .do kad bi moglo to ići na dolje?čini mi se kao da ni danas nije dan za dokup?šta misle kolege?malo bi varteksa uzeo.

i mene to zanima, bez obzira sto mi varteks nije “ni na kraj pameti”[smiley7][smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

Evo krenuli se iskrcavati “veliki” investitori na JDPL: sve po 10-15 komada…

Stvarno loša situacija na burzi, mogu biti sretan da osobno nisam puno izgubio, ali još stignem..nadam se da ce se poslije izbora popraviti situacija..

TIME IS MONEY

Ljudi, prestanite prodavati inače svi odosmo kvragu!!!


i danas sve crveno .do kad bi moglo to ići na dolje?čini mi se kao da ni danas nije dan za dokup?šta misle kolege?malo bi varteksa uzeo.

Mislim da je ovaj tjedan u znaku kupnje T-HT-a

Srijeda bi bila idealna. Možda dionica još neće stići do dna, ali je blizu. Poslije izbora, tko živ, tko mrtav [smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]
dobro je da još uvijek pada samo kiša, a ne i investitori samoubojice…btw. mislim da je glupo raditi takvu paniku na ATGRu ali to samo potvrđuje neke već prije iznjete tvrdnje nekih članova, da ni fond manageri više ne drže uzde tržišta u rukama…

nemojte prodavat pa neće padat

index 4699, -0,87%[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


nemojte prodavat pa neće padat


Tako je kolega. Ne vidim razloge da se prodaje po tako niskim cijenama. Strpite se još ovaj tjedan.

you think your special you do, i can see it in your eyes

AJMO POTPISIVAT PETICIJU PROTIV PRODAJE

1. malisb
2.
3.

opako se reze,danas je dosao dan na brodare[smiley7][smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

CROBEX 4665
-1,58%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close