Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da tek poslije ovog pada kreće pravi “gušt” tj. za one koji poznaju donekle zakonitosti burze.
Ovo će biti prvo pročišćenje burze.
Mnogi će sada izići definitivno, oni koji su shvatili burzu kao “kladionicu na kojoj se samo dobiva”.
“Brod” se bio ovog mjeseca nagnuo skroz na jednu stranu, i normalno došlo je disbalansa ravnoteže.
Da se brod vrati u ravnotežu ova je korekcija bogom dana.
To je sve u granicama normale.
Politički smo stabilni, bez obzira na izbore i tko će pobjediti.
Gospodarski, blu chipovi posluju s porastom prometa i zarade.
Makroekonomska situacija nije baš sjajna, ali mislim da slijedi poboljšanje.
S hedging strategijom ulaganja smatram da se može samo prosperirati.

"Ako ne možete promjeniti smjer vjetra, promjenite položaj svojeg jedra."

Hvala kolega SLK …[smiley11]

Pessimism Is Your Friend


Hvala kolega SLK …[smiley11]

Nema na čemu, kolega. [smiley2]

S poštovanjem

SLK

No respect

kolega slk imate li možda mišljenje o erikssonu?


kolega slk imate li možda mišljenje o erikssonu?

Slabije pratim ERNT. Probaj na samoj temi.

No respect

Zamolio bih kolegu SLK da mi kaže što misli o HDEL jer je on jdini moj konj za jahanje nadam se samo da neće postat magarac


Zamolio bih kolegu SLK da mi kaže što misli o HDEL jer je on jdini moj konj za jahanje nadam se samo da neće postat magarac

Abuse.

No respect


Zamolio bih kolegu SLK da mi kaže što misli o HDEL jer je on jdini moj konj za jahanje nadam se samo da neće postat magarac

Ja bih ga zamijenio za DLKV. Ali tvoja je odluka,

Hmm SLK, mislim da je kolega mislio da je HDEL konj/magarac, a ne ti [smiley1]
[smiley1]

Moglo bi bit da je dosta loših stvari se desilo istovremeno: pad i nestablnost u regiji, nestabilnost na svjetskim burzama, loši 3q kompanija, previše IPO-a u kratko vrijeme, psihološki efekt izbora, previše novih investitora …… jel treba još

Uvijek je bilo i biti će razloga za pad dionica – onda to jedni komentiraju…
Uvijek je bilo i biti će razloga za rast – tada drugi a poneki i oni prvi opet to komentiraju.
Ti isti razlozi su postojali i prije – uglavnom, samo se nije govorilo o njima.

A u šumi postova i komentara čovjek ustanovi kako nije ništa bitno pročitao već izgubio vrijeme.
Neka se neki ne naljute jer i meni u mnogim situacijama dolazi poticaj pisanja kao i takvima ali uglavnom se suzdržim.


Uvijek je bilo i biti će razloga za pad dionica – onda to jedni komentiraju… Uvijek je bilo i biti će razloga za rast – tada drugi a poneki i oni prvi opet to komentiraju. Ti isti razlozi su postojali i prije – uglavnom, samo se nije govorilo o njima. A u šumi postova i komentara čovjek ustanovi kako nije ništa bitno pročitao već izgubio vrijeme. Neka se neki ne naljute jer i meni u mnogim situacijama dolazi poticaj pisanja kao i takvima ali uglavnom se suzdržim.

Kolega, bojim se da ovaj vaš post spada u takve o kojima pričate. Ono što je važno je odrediti budući trend tržišta, razlozi pada su u tome prilično bitni
[smiley9]

zvone101:

Uvijek je bilo i biti će razloga za pad dionica – onda to jedni komentiraju… Uvijek je bilo i biti će razloga za rast – tada drugi a poneki i oni prvi opet to komentiraju. Ti isti razlozi su postojali i prije – uglavnom, samo se nije govorilo o njima. A u šumi postova i komentara čovjek ustanovi kako nije ništa bitno pročitao već izgubio vrijeme. Neka se neki ne naljute jer i meni u mnogim situacijama dolazi poticaj pisanja kao i takvima ali uglavnom se suzdržim.

Kolega, bojim se da ovaj vaš post spada u takve o kojima pričate. Ono što je važno je odrediti budući trend tržišta, razlozi pada su u tome prilično bitni
[smiley9]

kolega, vidim da ste to osobno a i subjektivno doživjeli zato moram odgovoriti da nisam mislio konkretno na Vas ali kad ste me prozvali jedno ste pogriješili a to je Vaš komentar da tu spada moj post pa zato predlažem pogledajmo unatrag koliko postova sam napisao ovih dana i sve će Vam biti jasnije.

Znači mislio sam samo na nepotrebne postove a ne na konstruktivne i informativne.

New Report

Close