Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je stavio graf Crobexa. To izgleda dosta lose po nas. To vise nije pitanje korekcija ili ne, vec kolika?

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

to su meni kolega najdraže panike…sad će svi u panici kupovati pa će to lijepo gore, pa će svi onda malo opet u panici prodavati kada se malo zacrveni….KAK JA VOLIM BURZU!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

…”pukla” prodaja na PBZ-u i spustila CROBEX na -1,46%…[smiley7]
…evo vrijeme da i ja stavim koji nalog na kupnju PBZ-a…[smiley1]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Eto i mene nanovo u PBZ ekipi. Uzo ravno po 1000 kn…pa valjda nećemo još dole [smiley2]


Eto i mene nanovo u PBZ ekipi. Uzo ravno po 1000 kn…pa valjda nećemo još dole [smiley2]

I kada misliš da je dno, dotaknuo je još niže.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Ovaj mi je dobar , prodao netko 6 dionica PBZ-a po 1015 kn. Bravo majstore !


Eto i mene nanovo u PBZ ekipi. Uzo ravno po 1000 kn…pa valjda nećemo još dole [smiley2]

Odlican potez. Nece to ici ispod 1.000.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Netko veći je spustio kupnju na PBZ-u i sad lijepo skuplja radničke pakete.


Netko je stavio graf Crobexa. To izgleda dosta lose po nas. To vise nije pitanje korekcija ili ne, vec kolika?

baricvicu zar ne vidis da je korekcija vec 3-4 dana cmu sada histerija , [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

nije dobro kad se i PTKM zacrvenila, znaci da i najveci optimisti posustaju…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Prati li netko SUNH?
Izgleda da je netko postavio blokove na ask i sada skuplja sve što se nađe ispod 235 kn.

Pozdrav


Prati li netko SUNH?
Izgleda da je netko postavio blokove na ask i sada skuplja sve što se nađe ispod 235 kn.

Pozdrav

Netko već tjednima sakuplja na ovim razinama. Mislim da će rezultati za 3q biti dobri pa još dok ima jeftino za dokup netko kupuje. Moja procjena je da će ovo otići na razinu iznad max. cijene koja je postignuta do sada nakon objave rezultata. Možda i prije.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close