Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To si u pravu SLK i nije mi jasno zašto to rade.? Žele sve otjerati sa burze ?

gledaj kad se do prosli mjesec sve zelenilo fondovi su prodavali.Malim prometom pokrenuli su ovu lavinu i ljudi bjeze a oni ce pokupovati jeftino dionice.Za ocekivati je bilo poslije 3-4 IPO-a za redom da ce se ovo dogoditi,fondovi se moraju vratiti sa svojom kes lovom.Da ne bi mozda kupovali po skupljim cijenama,nisu ludi.Problem je kolko je malih igraca u igri jer ak su se fondovi zaletjeli i ponestane kesa odosmo u krah burze,za sada kolko vidim jos imaju kontrolu.Ko je otisao sa burze kad se zazeleni u par dana,vijesti objave oporavak evo malih nazad i tada ce kupovati od tih istih fondova koji su sad kupili na rasprodaji.Fondovi uvijek zaradjuju a mi mali gubimo zato ko nezna plesat na zici bolje da nije tu.Nazalost i ja sam zaglavio i nisam stigao izaci[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

PA ovo nema nikakvih naznaka oporavka, izgleda sve gore i gore.
Crobex – 3,02 %

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Počišćen Ledo .
[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Kao što sam govorio prije sat vremena….sad se netko (od jakih ) dosjetio i pikupio na Ledu sve što je bilo i to prvo 17 komada a onda minutu kasnije novih 28.komada.A cijenu je digao sa 16.100 kn na 17.100 kn !!!
To su igre velikih i uzimaju nam dionice.
Treba biti strpljiv i vjerovati u svoje dionice.


PA ovo nema nikakvih naznaka oporavka, izgleda sve gore i gore. Crobex – 3,02 %

Samo da se fond manageri ne zaigraju previše. PBZ Equity je -7,26% od ATH, RBA CE -8,14% od ATH.
plus još ovo od danas.

Ma gledajte,burza pada,odnosno stagnira još od vremena kad je Jurčić najavio oporezivanje kapitalne dobiti. Da čovjek ima pojma o tržištu kapitala i njegovoj osjetljivosti, ja bi danas imao barem 50% casha više. Tio vam je isto da mi je uzeo iz džepa tih 50-a&%.I sad žele još i da glasam za njih. [smiley13][smiley13][smiley13]

Tony dobar prijedlog….Musiću i Jurčiću se fučka za nas.Oni su se obogatili i pri kraju su svog poslovnog vijeka.Njih baš briga za nas obične ljude koji gajimo nadu da kroz investiranje nam bude bolji standard.E pa zato treba dati svoj glas onome tko nas podržava.Idemo dalje u svakom pogledu.


Tony dobar prijedlog….Musiću i Jurčiću se fučka za nas.Oni su se obogatili i pri kraju su svog poslovnog vijeka.Njih baš briga za nas obične ljude koji gajimo nadu da kroz investiranje nam bude bolji standard.E pa zato treba dati svoj glas onome tko nas podržava.Idemo dalje u svakom pogledu.

potpisujem!!!
a ovo će mi biti 1.put u mojih 15 god glasačkog staža

Idemo dalje

Cuj ovo, ovdje vlada panika[smiley2] Zasto li vlada……………a da dionice padaju,prodajte ih ili ne kenjajte o korekciji …………..proci se i zeleni dani docice[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Cuj ovo, ovdje vlada panika[smiley2] Zasto li vlada……………a da dionice padaju,prodajte ih ili ne kenjajte o korekciji …………..proci se i zeleni dani docice[smiley2]

ne sumnjam da će doći zeleni dani, samo ako mogu biti još zeleniji zašto ne?
I ZATO idemo dalje!!![smiley2]

dr.Ivo nam dao da nešto zaradimo,ali ovi popizdili kako se oni nisu toga sjetili i sad mu uzvraćaju udarac-ruše burzu(Jurčić i Mesić).
Nisu svjesni da oko milijun ljudi ima račun investitora i poneku dionicu.Zato će se shebati.

New Report

Close