Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i meni se cini da se korekcija nastavlja…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Čini mi se da većina odmjeravaju jedni druge (k/p) i “spremno” čekaju svaki sljedeći potez prema dolje ili prema gore… I to je jedan od razloga zašto mi sveukupno stanje izgleda vrlo nestabilno, kao da se čeka prvi znak prema gore ili prema dolje pa da nastane panika, odnosno potjera prema gore….

Jedino što ja vidim jesu mizerni prometi na obje burze.
Meni ovo slići na zatišje pred buru.
A mislim da bi ta bura mogla prije imati pozitivni nego negativni smjer.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Jedino što ja vidim jesu mizerni prometi na obje burze. Meni ovo slići na zatišje pred buru. A mislim da bi ta bura mogla prije imati pozitivni nego negativni smjer.

lafe šta je ovo danas, ništa se ne trži PBZ-a.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Bura ima uvijek samo jedan smjer. A taj vodi prema pucini. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

sta vam se cini od ovog?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

PTKM raste na vrlo malim prometima a pokazala je da zna pasti na velikim sto kaze da je vrlo moguc slicni scenarij za novi ulaz i ne kupnju istoga sada (ukoliko je stvarno nastavak korekcije)…

nema mi druge nego se zae..ti


izgleda da se korekcija nastavlja [smiley7]
ppeco: ” i meni se cini da se korekcija nastavlja… ” Samo nek vam se čini, da imate PTKM ne bi vas to smetalo!!!
[/quote]

još da imaju puno PTKM kakav bi to tek bio osjećaj

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


izgleda da se korekcija nastavlja [smiley7]
ppeco: ” i meni se cini da se korekcija nastavlja… ” Samo nek vam se čini, da imate PTKM ne bi vas to smetalo!!!
[/quote]
ne samo da imam nego sam se još i dodatno nakrcao…ali iskreno žao mi je što na vrijeme i PTKM i PBZ nisma likvidirao i opet ušao u njih ovih dana…kao što sam učinio sa ostalim dionicama i super mi je…prinos manji a vrijednost portfelja 10% veća[smiley2]

tako je beholderu… i to je skola jer kada su prinosi sasvim zadovolajvajuci treba ponekad i realizirati…

nema mi druge nego se zae..ti

opet su stranice rasta u banani.. grrrr

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Pošto nitko ne želi prodavati po ovim cjenama možemo uskoro očekivati fondove u akciji zatvaranja prvih kupnji.

New Report

Close