Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde napisi svejedno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

od 29 dionica koje pratim 27 u minusu
– jedna na nuli – ATPL
– i samo jedna – VART se zeleni.
[smiley10]

Mislim da je sljedeca stanica ako probijemo ovo negdje izmedju 4.400-4.500…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

navlakuse se zelene..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


navlakuse se zelene..

bearish divergence…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mislim da je sljedeca stanica ako probijemo ovo negdje izmedju 4.400-4.500…

meni paše,to bi bilo odlično ali teško da će se ostvariti

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Kako je krenulo vrlo lako. Dali će pad stati poslije izbora ?


TwinSpark: ” valentine: ” Jeste primijetili kako svaki dan se ponavlja ta izjava Mesića, pa čovjek bi rekao da i on trguje na burzi. Svašta! ” Čovjek se očito bacio u shortanje! ” A kako se to kod nas može shortati?[smiley1]

A kako netko može kod nas davati tako glupe izjave kao što je njegova? [smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

cayman006:

TwinSpark: ” valentine: ” Jeste primijetili kako svaki dan se ponavlja ta izjava Mesića, pa čovjek bi rekao da i on trguje na burzi. Svašta! ” Čovjek se očito bacio u shortanje! ” A kako se to kod nas može shortati?[smiley1]

A kako netko može kod nas davati tako glupe izjave kao što je njegova? [smiley2]

pročitaj što znači shortanje pa mi javi, ok? da ti nick nije twin spark uz kojeg me vežu lijepa sjećanja, bio bi i bezobrazniji[smiley2]


gospi fala da je danasnji dan zavrsio.

Slažem se, ovo danas je trebalo preživjet [smiley4]


bearish divergence…

Malo teorijski pojasni, hvala.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jesam li otupio ili sam lud a možda i nešto treće no ni malo me ovo danas ne dira… [smiley1]

ps.
krivo – dira me što nemam dosta love za veeeelike dokupe …

New Report

Close