Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Radim u INI pa ove informacije na koje ti ciljaš mogu dobiti iz prve ruke

pa recite onda kolega… sto namjerava mali plavi?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Upravo je netko kupio 1 dionicu Belja po 274,99 kune. Čestitam novom vlasniku, također, s željom da i ovih ostalih 800 komada na toj cijeni kupi, ako treba jednu po jednu, ja imam vremena, mogu čekati, ionako ništa ne tržim jer sam pun.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

FRNK – dionica za cugnut si espresso i sprasiti metak u celo… jedna od onih kad sve dolje ja gore, kad sve gore ja dolje… nesto kao TRFM, pa di me nadje?![smiley5]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


znanac: ” Kolega nathane puno ste zgodniji kad se obrijete.[smiley2] ” Nemojte tako kolega… evo crvenim se[smiley2]

ovaj lepotan je sigurno neki manager koji se sprema preuzeti ADRS ovih dana. možda griješim ali sve vodi u tom pravcu

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


ADRS – dionica za cugnut si espresso i sprasiti metak u celo… jedna od onih kad sve dolje ja gore, kad sve gore ja dolje… nesto kao TRFM, pa di me nadje?![smiley5]

Potpuno ste u pravu dragi kolega!!![smiley2]

nešto se PTKM prebrzo oporavlja… Sve mi se čini da bi opet moglo biti naglog iskakanja i pada. Čini se previše nestabilno.

Kad gledat ATM i mostich imam osjecaj kao da je vrijeme stalo

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

naravno, na vrlo malim prometima za prvih 45 minuta burze kad se inače intenzivno trguje, zaboravih dodati


nešto se PTKM prebrzo oporavlja… Sve mi se čini da bi opet moglo biti naglog iskakanja i pada. Čini se previše nestabilno.

Dobro je da ti se čini, jer ako tako razmišljaš onda nebi bilo dobro!!

Gadno se crveni u Europi

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ne znam zašto ne bi bilo dobro ako tako razmišljam? Možda misliš, ako stvarno tako jest, da to ne bi bilo dobro?

izgleda da se korekcija nastavlja [smiley7]

New Report

Close