Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mali prometi, paničari prodaju[smiley5]


Nisam primjetio da u američkoj kampanji stranke u borbi za vlast ruše svoje financijske institucije. Svima je to svetinja. Radije mu odsjeci ruku.

Slažem se,Amerika je u krizi već 50 god a Američki predsjednici čmrlje i ne pljuju po svome

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

To bi bilo to ako ovo probijemo jadna nam majka

SAM PROTIV SVIH

preporuka sada treba kupovati

SAM PROTIV SVIH

Iako nije lijepi pogled na crvenilo, u zadnjih desetak dana je objavljeno toliko dobrih vijesti o novim poslovima (IGH, Dalekovod), ugovorima (Viro), rastu dobiti (INA) itd. da je pitanje dana (izbori) kada će cijelo tržište ponovno eksplodirati s povratkom većine dionica na ATH. Pogotovo ako plavi pobijede. S nestrpljenjem čekam petak i rezultate RTL-ove ankete!

Kaj baš morate prodavati kad cijene padaju?
Vidite da je promet sve manji i manji iz dana u dan kako indeks pada. Kaj mislite zašto?
Pametni čekaju a zbunjeni prodaju.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ja stalno dokupljujem zadnjih dana ,kad zavrsim kupnju ne zanima me nista do 2 mj,dotle samo tema ,LEZERNO[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Kaj baš morate prodavati kad cijene padaju?
Vidite da je promet sve manji i manji iz dana u dan kako indeks pada. Kaj mislite zašto?
Pametni čekaju a zbunjeni prodaju.

Ma tko prodaje …ja stalno kupujem zadnjih dana i odlazim u minus ali ostajem optimist ![smiley4]

na 4300 sve prodajem...


Kaj baš morate prodavati kad cijene padaju? Vidite da je promet sve manji i manji iz dana u dan kako indeks pada. Kaj mislite zašto? Pametni čekaju a zbunjeni prodaju.

dovoljno je da vidiš priliku na nekoj dionici, pa ideš prodat drugu jer nemaš kešijane. Kako su sve dionice sad prilika vrtimo se u krug. Svako proda nešto da bi kupio drugo. Neće to dugo trajati.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Inflacija u Bugarskoj je preko 10%,u Srbiji preko 15% da ne nabrajam dalje a kod nas 4% je odmah smak svijeta.Europska komisija nam ja rekla da je stanje više nego dobro,MMF se uključio u predizbornu kampanju s nekim interesom pa priča da je sve crno,kako to baš je sad sve crno pred izbore i najbitnije ljudi,mi smo u EU za god dana,iduča god je 2008,brzo vrijeme leti

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


preporuka sada treba kupovati

mislim da je jos rano , ne vidim nikakvih naznak da ce se trend okrenuti ,moglo bi to jos dole sljedecih 10-ak dana .Svakako ce biti zanimljivo kada se aktiviraju margin uzeti pred par mjeseci .[smiley3]
samo razmisljam onako , bez veze.

najvrednije stvari u životu su besplatne


To bi bilo to ako ovo probijemo jadna nam majka

Izgleda da se pojavila divergencija na MACD histogramu, nadam se da sam u pravu, inače [smiley7][smiley7][smiley7]

New Report

Close