Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cime se mi bavimo
postam ovaj link radi mesica. i on se ubraja u ligu odabranih

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2954375/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Sad bi dobro došo jedan odbijanac , koji normalno trebaju inicirat naši dragi fondovi. Sve ovisi kakve su bile kobasice za marendu

Pa hebem mu misa, predsjednik vam servira takvu priliku za kupovinu po diskontu, a vi pljujeto po njemu!? Ne kuzim vas.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ovo ružno zgleda.

No respect


Pa hebem mu misa, predsjednik vam servira takvu priliku za kupovinu po diskontu, a vi pljujeto po njemu!? Ne kuzim vas.

je da da se nismo spucali u 1. rundi korekcije[smiley11]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

jel ja to dobro vidjeh, netko pokupio ATPL do 3.320… a ja je cekao pohlepno na 3.200

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

deimos:

Pa hebem mu misa, predsjednik vam servira takvu priliku za kupovinu po diskontu, a vi pljujeto po njemu!? Ne kuzim vas.

je da da se nismo spucali u 1. rundi korekcije[smiley11]


Eeee da, kad vidim po kojim sam ja cijenama uletio… katastrofa!


Ovo ružno zgleda.

Ne ako si na bid-u. Sve je stvar perspektive.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK:

Ovo ružno zgleda.

Ne ako si na bid-u. Sve je stvar perspektive.

Nja, nja… [smiley1][smiley2]

No respect

ja sam na bidu na PBZ pa nikako dočekat [smiley16]

Heaven or Las Vegas


Pa hebem mu misa, predsjednik vam servira takvu priliku za kupovinu po diskontu, a vi pljujeto po njemu!? Ne kuzim vas.

nekad nisi baš pri novcu, ponekad i sam sebe iznenadi čovjek[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!
Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close