Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eh tuna, vidis da je danas bitka bikova i medvjeda. Jurisaju bikovi pomalo, ali i medvjedi izlaze iz spilja…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Izvjesce za kojega saznas 14.11 a odnosi se na 30.09 je staro ko godina.
Nazalost, zemlja smo od 4.5 mil ljudi, bez morala, i sa sakom dobrih financijasa.
Sve se vec zna, kada izvjesce dodje na burzu vec su ga i babe sa placa vidjele.
Nazalost ali je tako/

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

samo nek firma dobro radi a ove sitne duše kojima je dosta 5 kuna po razlici vremenom će otpasti
i bolje je da ovak ima “korekcija” pa nemreju ti lumeni tak dobro racunati prosjeke
budu otpali vremenom

Postanite Eu-robovi

to stoji što kažeš blueman. ne kažem ja da će cijena sad zbiog izvješća poletiti ne znam kud, ali mislim da neće niti pasti. mislim da je kod JDPL malo drugačija situacija nego kod ATPL npr, gdje je bilo za očekivati da cijena ide malo dolje (a i išla je i prije izvješća) jer je bila malo jače napucana nego kod JDPL. no, meni paše i gore i dolje [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

po x-ti put. JDPL je prepun daytradera…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Oko 500 kom po bidu na ATPL….kaj se dešava pobogu ?

[smiley7][smiley7][smiley15][smiley15]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Oko 500 kom po bidu na ATPL….kaj se dešava pobogu ?

[smiley7][smiley7][smiley15][smiley15]

Ne panicari. I bilo je 700 [smiley1]

Bid,ask kolega Zagore opustite se malo, ATPL ce napravit svoje,a vas ce ubit srce i to necete dozivjet[smiley2

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

kao sto rekoh na pocetku trgovanja danas za dlkv brzi rast znaci jos brzi pad. svejedno nije lose trenutno
+ 2.5%

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Zanimljiv dan danas (donekle). Na ZSE promet 62,29 milja od toga na ATPL otpada 10,23 milje


Zanimljiv dan danas (donekle). Na ZSE promet 62,29 milja od toga na ATPL otpada 10,23 milje

Bilo je preko 80 ustvari :), i bivsi VSE je sad ZSE. Jedino zabrinjavajuce je da su obveznice protrgovane 160 mil.k.; tocno duplo od dionica.
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Tko ovih dana prodaje dionice HT,PDBA,KOEI…. taj stvarno nije upućen kaj je burza i njemu je najbolje da uzme lopatu i ide raditi na bauštelu u Njemačku ili konobariti 12 sati na dan!!!!!
Ljudi nemojte biti naivni.
Pa sve to što vrijedi netko sa smiješkom kupuje i uskoro će biti dobro nagrađen.

New Report

Close