Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ovo je izjavio u jutarnjom listu Ivan Šuker • Nije li pošteno da se plati porez na zaradu od kapitala jednako kao što se plaća na zaradu od rada? [color=blue]- Ne, jer ljudi u dionice i štednju ulažu novac na koji je već plaćen porez.[/color] Smatramo da bi porez na kapitalnu dobit štetio razvoju financijskog tržišta i protivimo se tome da hrvatski ljudi plaćaju porez na dobit od dionica ili kamata. Prava izjava jer onaj novac koji ulazi u dionice i na štednju već je uračunat i obračunat porez

Može biti najpravija ali Ljubica želi konsolidaciju bogatih sa siromašnima pa će se od 09 tržiti na više accounta i opet smo ga prešli[smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Prava izjava jer onaj novac koji ulazi u dionice i na štednju već je uračunat i obračunat porez

Na primjer: Da si za taj novac, na koji je već plaćen uračunat i obračunat porez, uložio u neki biznis koji bi ga ponovno oplodio ili kupio novi automobil da li bi platio ponovno porez. Normalno da bi a to što nama ovo sada odgovoara to je drugi par opanaka.

dan je pametniji od noći

jučer sam gledao onog šterna na kapital netu
on bi nešto oporezivao al ne bi one male dioničare koji su dioničari zaposlenici jer to nije fer da se njih pa oni su to gradili i ostala s….a
pa šta taj čovjek lupeta po pitanju poreza na kpd to ni ljubo ne može preko svojih usana prebaciti
kad se sjetim da je takav lik upravljao zemljom slabo mi je odmah

možda nije forum al evo samo ovaj put
fala

Postanite Eu-robovi


Evo ovo je izjavio u jutarnjom listu Ivan Šuker • Nije li pošteno da se plati porez na zaradu od kapitala jednako kao što se plaća na zaradu od rada? [color=blue]- Ne, jer ljudi u dionice i štednju ulažu novac na koji je već plaćen porez.[/color] Smatramo da bi porez na kapitalnu dobit štetio razvoju financijskog tržišta i protivimo se tome da hrvatski ljudi plaćaju porez na dobit od dionica ili kamata. Prava izjava jer onaj novac koji ulazi u dionice i na štednju već je uračunat i obračunat porez

GLUPOSTI!
Pa i u novcima za koje kupuješ kruh je sve to obračinato,pa svejedno plačaš porez. Predizborne gluposti.

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


Evo ovo je izjavio u jutarnjom listu Ivan Šuker • Nije li pošteno da se plati porez na zaradu od kapitala jednako kao što se plaća na zaradu od rada? [color=blue]- Ne, jer ljudi u dionice i štednju ulažu novac na koji je već plaćen porez.[/color] Smatramo da bi porez na kapitalnu dobit štetio razvoju financijskog tržišta i protivimo se tome da hrvatski ljudi plaćaju porez na dobit od dionica ili kamata. Prava izjava jer onaj novac koji ulazi u dionice i na štednju već je uračunat i obračunat porez

osim toga na poslove iz kojih oni vuku novce, porez sigurno nije plaćen.

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Evo ja sam platio sav porez koji si morao platiti prilikom radnog odnosa i prireze i PDV, ja nisam ti koji ne plaćaju porez i svoj novac sam uložio u dionice jer se ne ograničavam, a ti koji ne plaćaju porez neka se sa njima obračunaju a ne sa onima koji plaćaju, jer na kraju ispadne oni koji plaćaju porez plaćaju ga još više a oni koji ga nisu plaćali neće ga nikako i ti koji ne plaćaju ne moraju ga plaćati na burzi već u poreznoj upravi………
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ma neka se placa porez na kapitalnu dobit ali na iznose od preko 1M kuna…..ovce.(citaj narod) bi bio zadovoljen jer se oporezuju samo bogati…..necemo valjda smatrati bogatstvom nekoga koga zaradi 50 000 kn godisnje a vukovima i ovako ostaje dosta.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Porez samo na one koji imaju više od 10 miliona eura moj prijedlog. Recimo Kerum Todorić itd.

nevjerojatno. izašlo dobro izvješće za JDPL i cijena nije odmah roknula??? možda ima još nade …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


nevjerojatno. izašlo dobro izvješće za JDPL i cijena nije odmah roknula??? možda ima još nade …

Stigne… Cekaj da ga ljudi procitaju. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

je, evo već krenulo malo …
samo, imam neki filing da će ovi prodavači za dan dva lupati glavom o zid. ne mogu te cake s rastom pred izvješće i onda iskrcavanjem na izvješće vječno trajati … kad većina očekuje isto onda se obično stvari promjene. ali, budemo vidjeli …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ma nema brige za jdpl…sad cekamo opet q4…[smiley1]

New Report

Close