Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ppeco: ” Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec

rekao čovjek za sljedeću godinu, najte ljudi gluposti pisati

ppeco:

drzite gace, kapetane zaranjamo!!!! mislim da nam sljedi ozbiljan pad, odnosno nastavak korekcije trzista, zasto? Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec sa nastavkom u sljedecoj godini. a jos i izbori, nestabilnost u regiji, cijena nafte… zbogom, odlazim ja u cash danas!

brrr, sav se bojim, naprosto sam prestrašen[smiley2]

sve što padne mora se i dići.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


ppeco: ” Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec rekao čovjek za sljedeću godinu, najte ljudi gluposti pisati

I sto sad ima sa tirgovanjem ita predikcija 5% inflacije? Pa inflacija je u Eurozoni cca 4% i to je nesto sasvim normalno. Pri velikoj inflaciji je pozeljno ne drzati novac u carapi. [smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


ppeco: ” Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec rekao čovjek za sljedeću godinu, najte ljudi gluposti pisati

procitaj sta sam napisao, i ne vadi iz konteksta…
ti ocito mislis da cemo inflaciu dobiti za Bozic ispod bora. u prosincu ce biti 2%, a onda sljedece godine 5%

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

zvonac:

ppeco: ” Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec rekao čovjek za sljedeću godinu, najte ljudi gluposti pisati

I sto sad ima sa tirgovanjem ita predikcija 5% inflacije? Pa inflacija je u Eurozoni cca 4% i to je nesto sasvim normalno. Pri velikoj inflaciji je pozeljno ne drzati novac u carapi. [smiley9][smiley9][smiley9]

Upravo zato nam novci moraju biti u dionicama. Čim veća inflacija to će biti i veće cijene dionica. Ako nekom nije jasno nek ni ne pita. Ovo je štivo za dječji vrtić.

Na JDPL pocelo nadbidavanja, a prodaja mrsava….mirisi na rast, s obzirom da je proteklih dana iskrcano dosta toga…


zvonac: ”
ppeco: ” Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec rekao čovjek za sljedeću godinu, najte ljudi gluposti pisati ” procitaj sta sam napisao, i ne vadi iz konteksta… ti ocito mislis da cemo inflaciu dobiti za Bozic ispod bora. u prosincu ce biti 2%, a onda sljedece godine 5%

ništa ja nisam izvadio iz konteksta, a uostalom kao što pišu kolege ako je tebi za vrijeme inflacije dobro biti u cash-u….

dlkv leti cini mi se…

No pain no Game

atpl se budi, a dlkv kao supersonik

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


ppeco: ” zvonac: ”
ppeco: ” Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec rekao čovjek za sljedeću godinu, najte ljudi gluposti pisati ” procitaj sta sam napisao, i ne vadi iz konteksta… ti ocito mislis da cemo inflaciu dobiti za Bozic ispod bora. u prosincu ce biti 2%, a onda sljedece godine 5% ” ništa ja nisam izvadio iz konteksta, a uostalom kao što pišu kolege ako je tebi za vrijeme inflacije dobro biti u cash-u….

Ma kolege, necemo se raspravljati oko gluposti. Svakome se dogodi neki postavljeni post bez da prethodno dobro promisli. Osobno vrlo cijenim pisanje kolege ppeca.
Bolje bacimo oko na brodare; mislim da bi mogli danas skociti i ATPL i JDPL.
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

slažem se, moje isprike

Evo ovo je izjavio u jutarnjom listu Ivan Šuker

• Nije li pošteno da se plati porez na zaradu od kapitala jednako kao što se plaća na zaradu od rada?

[color=blue]- Ne, jer ljudi u dionice i štednju ulažu novac na koji je već plaćen porez.[/color] Smatramo da bi porez na kapitalnu dobit štetio razvoju financijskog tržišta i protivimo se tome da hrvatski ljudi plaćaju porez na dobit od dionica ili kamata.

Prava izjava jer onaj novac koji ulazi u dionice i na štednju već je uračunat i obračunat porez

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close