Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima li još netko problema sa spajanjem na ATM?

Imam i ja


Ima li još netko problema sa spajanjem na ATM?

Da [smiley10]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Connection closed grecefully !?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Još ništa [smiley6]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

drzite gace, kapetane zaranjamo!!!!

mislim da nam sljedi ozbiljan pad, odnosno nastavak korekcije trzista, zasto? Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec sa nastavkom u sljedecoj godini. a jos i izbori, nestabilnost u regiji, cijena nafte…

zbogom, odlazim ja u cash danas!

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


drzite gace, kapetane zaranjamo!!!! mislim da nam sljedi ozbiljan pad, odnosno nastavak korekcije trzista, zasto? Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec sa nastavkom u sljedecoj godini. a jos i izbori, nestabilnost u regiji, cijena nafte… zbogom, odlazim ja u cash danas!

brrr, sav se bojim, naprosto sam prestrašen[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


drzite gace, kapetane zaranjamo!!!! mislim da nam sljedi ozbiljan pad, odnosno nastavak korekcije trzista, zasto? Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec sa nastavkom u sljedecoj godini. a jos i izbori, nestabilnost u regiji, cijena nafte… zbogom, odlazim ja u cash danas!

Idi i sretno ti bilo….[smiley7]


Rohatinski najavljuje inflaciju od 5% sljedeci mjesec

Nitko ozbiljan nebi izvalio takvu glupost.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Na adrs-p na 535 3000kom[smiley8]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Opet istresanje po bidu na ATPL do 3 300 kn [smiley15]
Ovo je već jako jako frustrirajuće……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

luki007
Opet istresanje po bidu na ATPL do 3 300 kn

da ali promet u 10 min 1.2 mil.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

jucer u rano poslije podne na dlkv svi veliki nalozi popapani, a to znaci da nam ponovno slijedi brzi rast i jos brzi pad.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close