Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NACE +233% ove isplate na crno su mi najdraže[smiley1]
šefe dajte nešto para!
stavi ti 21.9. u 10.45 nalog na prodaju, a NACE će ga poklopiti[smiley7]
kako bi ih ja zatvarao zbog toga![smiley1]
jeftinije od student servisa.

Možda gospodin Ergović mora sinu popravit auto za nedjeljnu utrku. Uspio je osvojiti prvi bod nedavno.[smiley11]

No respect

BTW, lijepo je otvaranje danas… Ako se po jutru dan poznaje….[smiley11][smiley11]

No respect

Ne crveni se više ali je totalno mrtvilo, mali promet.

Na snazi je skupljanje,sila nečista je prodala,sad ide kupovati.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ne mislite li kolega da bi još sutra moglo biti prodavanja, nisam siguran jel ta “sila” zadovoljna rušenjem cijena za kupnju [smiley10]


Ne mislite li kolega da bi još sutra moglo biti prodavanja, nisam siguran jel ta “sila” zadovoljna rušenjem cijena za kupnju [smiley10]

Misliš radi slikarskog dojma da se boja ne mijenja,da ostane do kraja tjedna crveno[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

da li je moguce da recimo fondovi na ovj nacin primame ljude na “jeftinu” kupnju kako bi potrosili i ono malo preostalog potencijalnog casha za INA-u, pa da istim tim fondovima na kraju price ostane veci zalogaj INE. mozda pricam gluposti, al eto, samo razmisljam naglas… [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

KOlika će biti cijena INE,šta ako bude 2500kn,da li će to građani kupovati,meni bi bilo previše

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ne znam jesam li odabrao pravo mjesto na forumu, ali ….. molio bih nekoga od štovanih kolega koji radi u INI da mi se javi na PM. Radi se o nekim tehničkim problemima, pa da razmjenimo iskustva. Hvala.

Pozdrav

Pogledajte kako Aureus brani prinose na ELPR.
To je pravi fond, a ne oni papci iz KD-a, još će im Arena ispod 300.[smiley1]


Ne znam jesam li odabrao pravo mjesto na forumu, ali ….. molio bih nekoga od štovanih kolega koji radi u INI da mi se javi na PM. Radi se o nekim tehničkim problemima, pa da razmjenimo iskustva. Hvala. Pozdrav

Ni ja nisam dugo na ovom forumu… ali, molio bih nekoga iz Actavisa bliskog upravi (moze i Wessmanova ljubavnica) da mi se javi na PM kako bismo raspravili neka tehnicka pitanja i poteskoce

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


vorda: ” Ne znam jesam li odabrao pravo mjesto na forumu, ali ….. molio bih nekoga od štovanih kolega koji radi u INI da mi se javi na PM. Radi se o nekim tehničkim problemima, pa da razmjenimo iskustva. Hvala. Pozdrav ” Ni ja nisam dugo na ovom forumu… ali, molio bih nekoga iz Actavisa bliskog upravi (moze i Wessmanova ljubavnica) da mi se javi na PM kako bismo raspravili neka tehnicka pitanja i poteskoce

Radim u INI pa ove informacije na koje ti ciljaš mogu dobiti iz prve ruke.
Ono zbog čega pozivam da mi se netko javi je problem zvani Websence.

Pozdrav

New Report

Close