Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poruka administratoru.
Atachmenti ne rade…please help!

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

kolega Arap piše:
Meni isto ovo bas nije jasno (ali jos je rano jutro :))
Ako ovo jucer nije bio pocetak korekcije, onda ne znam kako to nazvati, a ako ocekjes daljnji rast trzista pa korekciju od cca 1.10., odbij vikend pa je to svega nekoliko dana…
Znaci jucer je bila naznaka korekcije, pa slijedi nekoliko dana rasta trzista, pa onda 1.10. korekcija?!? Idem popit kavu!

kolega znanac piše:
Nathane budeš ti skoro pjevao: Kad naša TNPL plovi plovi i novce lovi, na jarbolima stojimo mi !( dioničari )

kolega nathan47 piše:
” znanac: ” Nathane budeš ti skoro pjevao: Kad naša TNPL plovi plovi i novce lovi, na jarbolima stojimo mi !( dioničari ) ” Sve se meni cini da cu ja pjevati kad nasa TNPL tone, tone i zivce cupa, na jarbolima vjesamo se mi (dionicari)”
kolega dejavue piše:
„nije ni cudo sto ne raste kad imaju jarbole na brodovima…i jedra????

[smiley2][smiley2][smiley2]

Poštovani investitori,
proučavajući korekciju naravno da sam svratio na forum. Moram priznati da nisam očekivao da ću naći ovakve lucidne i duhovite komentare. Zahvaljujem Vam na tome, jer ste mi večeras uljepšali trenutke ove korekcije dok pokušavam izlaziti iz “iluzije” u cash (ste pročitali i tu raspravu?), tj. razraditi strategiju……

Srdačan pozdrav!
P.S. Nisam imao namjeru bilo što reći i nemojte zamjeriti, ali nisam mogao izdržati a da ne skrenem pažnju na pozitivno stanje duha unatoč korekciji. [smiley2]

tima:

Elvar: ” tima: ” Znaci sav ovaj pad moga portfelja je iluzija. Bas ste me utjesili kolega BigBoss. Sad mi je puno lakse. A hoce li i sutra biti iluzije? ” Brate Tima, naravno da je iluzija tj. nije stvarno jer još niste prodali… Iluzija je da smo u gubitku [smiley2] ” Lijepo si ovo napisao brate Elvare, samo je onda i nas plus isto iluzija. [smiley2]

Jeste naravno sve dok ne kapitaliziramo plus, zar ne?

Recimo iluzorno sam prije 3 dana bio u plusu 30000kn a danas sam iluzorno u plusu samo 5000… vidiš kako ta iluzija je varljiva [smiley2]

Elvare, samo da ne odemo u iluzorni minus? Uf, uf, uf

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

VIN + 0,03% !!!!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nema neke veće panike na otvaranju, ali bit će lagani nastavak korekcije do kraja dana, točnije rečeno izravnavanja nivoa cijena kod nekih dionica.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Po otvaranju…saga se nastavlja….

…meni ovo izgleda ‘ko “Tocno u podne”…nitko ne kupuje, nitko ne prodaje…samo se mjerkaju…koga ce strpljenje prije izdat, pa ce povuci “okidac”…ajmo manipulatori [smiley1]…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


…meni ovo izgleda ‘ko “Tocno u podne”…nitko ne kupuje, nitko ne prodaje…samo se mjerkaju…koga ce strpljenje prije izdat, pa ce povuci “okidac”…ajmo manipulatori [smiley1]…

Meni mirise na dobro, ali onda opet, malo sam prehladjen pa mi je njuh sheban[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

pa za sada dobo izgleda, al ipak mislim da nismo gotovi za ovaj mjesec…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

kod nas je burza ko semafor prvo sve zeleno-ajmo narode skupljaj dionice
a onda sve crveno- ajmo narode rješavaj se dionica

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

na kraju mjeseca 3Q, mislim da bi fondovi trebali imati malo bolje rezultate, (zaključite sami).

NACE +233% ove isplate na crno su mi najdraže[smiley1]
šefe dajte nešto para!
stavi ti 21.9. u 10.45 nalog na prodaju, a NACE će ga poklopiti[smiley7]
kako bi ih ja zatvarao zbog toga![smiley1]
jeftinije od student servisa.

New Report

Close