Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LKPC- blokada sa 2 dionice, zadnja cijena 4800 kn

A što je trebalo očekivati nakon odgode dokapitalizacije zbog koje je cijena toliko i narasla.
Nemam ovu dionicu, jer je to za mene ipak prevelika špekulacija.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


luki007: ” LKPC- blokada sa 2 dionice, zadnja cijena 4800 kn ” a promet niti 10 ooo km..možda je tako i najbolje..da se malo strasti smire…

Ma kakvo smirivanje, čim se deblokira potonuće kao kamen.

Ignore: KressoM, delux


Evo imamo na Zdenki već nekoliko dana promjenu cijene na niže do granice limita.
Hoće li Hanfa i tu nešto poduzeti?

Recimo delistirat sa burze tvrtku koja ima gubitak iznad visine kapitala i po vazecoj odluci vlade ide u stecaj?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ma kakvo smirivanje, čim se deblokira potonuće kao kamen.

Hmm, nema kam potonuti kad nema kupnje…..[smiley7]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

stavit ću ja kupnju na 1 kunu
mozda dobijem cijelu firmu
nou hard filings za imatelje dionice
evo sam i ja pisao institucijama za ovu sramotu
kolko sam dugo na burzi jos nisam cuo za ovakvu prevaru

Postanite Eu-robovi

Koliko vidim na HT-u, nema više paketa po 63 na prodaji. Sada su to veće i uglavnom okrugle brojke.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Koliko vidim na HT-u, nema više paketa po 63 na prodaji. Sada su to veće i uglavnom okrugle brojke.

plašljivci ili?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

decki slabo vidite. jos uvjek se guraju paketici od 63 kom

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Koliko vidim na HT-u, nema više paketa po 63 na prodaji. Sada su to veće i uglavnom okrugle brojke

Ja ih još uvijek vidim, iako bih radije da ih ne vidim…….[smiley7]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ako trgujem dionicama, u kojem trenutku ih moram imati u vlasništvu da stičem pravo na dividendu.[smiley5]


ako trgujem dionicama, u kojem trenutku ih moram imati u vlasništvu da stičem pravo na dividendu.[smiley5]

To se obicno objavi na skupstini… Dan prije “ex dividend day” (dan bez prava) dana moras imat dionice registrirane na sebe kod SDA. Vodi racuna da knjizenje u SDA kasni 3 dana. Ako kupis danas dionicu, tek za 3 radna dana ce biti proknjizena na tebe u SDA.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


ako trgujem dionicama, u kojem trenutku ih moram imati u vlasništvu da stičem pravo na dividendu.[smiley5]
Na Ex-dividend day …
http://en.wikipedia.org/wiki/Ex-dividend_date
http://www.investopedia.com/articles/02/110802.asp

New Report

Close