Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne očekujte previše od love od atlantica, izgleda da fondovi dozvoljavaju kupovat s tom lovom po ovim cijenama, hmm. Racunam na još bar 3 dobra 3q – LEDO, HT, IPKK , vidjet cemo.


Di je ta lova lova od Atlantika, biće da ljudi još nisu upućeni da treba kupovat u korekciji…….

Ne pratim čitavo tržište već nekih petnaestak odabranih (meni interesantnih) dionica i iz te liste zaključujem da korekcija još dobrano traje – a kad će završiti ne zna se[smiley7]

Komentar Zlatka Turkoviča: Kinezi ruše burzovne rekorde

Ovih se dana na burzama u Šangaju i Hong Kongu događa prava euforija. Ako je tko sumnjao u to koliko visoko može optimizam dignuti cijene dionica, na primjeru Kine može vidjeti da su ti skokovi katkad nevjerojatni.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Jel se sjeća netko od vas kolika je bila vrijednost Crobexa kad se VIN indeks ukinuo i kad je to bilo?

Zahvaljujem!

Na zadnji dan svoje karijere (16.3.2007), index VIN je iznosio 3.387,0 dok je brat Krobi iznosio 3.927,75
19.03.2007 (prvi dan trgovanja bez indexa VIN) Crobex – 3.936,30

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

DLKV jedan od rijetkih koji zasad cijeli dan bilježi solidan plus (trenutno 3.18%), uz 2.5 mil prometa.

No respect

sada se treba uključiti i pratiti što će raditi fondovi na ht do kraja dana, lipo izgleda kad ide gore pa maker i laganice.[smiley2]

dan je pametniji od noći


DLKV jedan od rijetkih koji zasad cijeli dan bilježi solidan plus (trenutno 3.18%), uz 2.5 mil prometa.

BLIZI SE ALUMINIJ A SJEDNICA VLADE JE U PETAK juce su dogovorili isporuku struje i zastitu okolisa

Kad bi svi povukli naloge s prodaje, kao što sam upravo učinio, slika bi se izmijenila.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ja još nisam niti stavija pa ni one koje sam kupija po 384,40[smiley2]

dan je pametniji od noći

počelo se po asku hateja….ljepo ljepo,kupaca sve više dionica sve manje[smiley2]…..pozdrav

mreich
Kad bi svi povukli naloge s prodaje, kao što sam upravo učinio, slika bi se izmijenila.

ht ili dlkv?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

[color=blue]Dionice s najvećim prinosom u 2007. [/color]

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2007,11,7,wall_street,97122.jl

New Report

Close