Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex 4987, – 0,40

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

KOEI-R-A opasno zaronio

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Zadnjih 10 min. na HTu liparenje prema gore fondova sa paketima od 400 do 500. Ako nista drugo, bar je zanimljivo gledati! [smiley1]

39 mil. prometa do sada , čini mi se da ponova zapadamo u letargiju, svakim danom sve manje novaca na burzi, a u fondovima 13 mlrd. kuna…….[smiley7]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

luki007
39 mil. prometa do sada , čini mi se da ponova zapadamo u letargiju, svakim danom sve manje novaca na burzi, a u fondovima 13 mlrd. kuna…….

vidimo da povrat novca od atlantika ne igra nikakvu ulogu. kotac pokretac na zse su fondovi…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

kad nas brod tone, tone [smiley2]

Ronimo li ga ronimo[smiley2]

Cuore Sportivo


Zadnjih 10 min. na HTu liparenje prema gore fondova sa paketima od 400 do 500. Ako nista drugo, bar je zanimljivo gledati! [smiley1]

Pa to više nije uopće zanimljivo nego se pretvara u totalnu nostalgiju. Kao kod radnika na pokretnoj traci dojadi pa misli litaju, a ono ide tap – tap.[smiley16]

Jel se sjeća netko od vas kolika je bila vrijednost Crobexa kad se VIN indeks ukinuo i kad je to bilo?

Zahvaljujem!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Bombastik:

Zadnjih 10 min. na HTu liparenje prema gore fondova sa paketima od 400 do 500. Ako nista drugo, bar je zanimljivo gledati! [smiley1]

Pa to više nije uopće zanimljivo nego se pretvara u totalnu nostalgiju. Kao kod radnika na pokretnoj traci dojadi pa misli litaju, a ono ide tap – tap.[smiley16]

Slažem se 100% …. zanimljivo je jedino u kontekstu sveukupne letargije ZSEa danas

Di je ta lova lova od Atlantika, biće da ljudi još nisu upućeni da treba kupovat u korekciji…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Meni lova od Atlantika još nije ni legla, ne znam jer li to pravilo ili sam ja neka iznimka.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Di je ta lova lova od Atlantika, biće da ljudi još nisu upućeni da treba kupovat u korekciji…….

8.11. je sutra kad bi trebao biti povrat love

New Report

Close