Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i mi se čudimo zašto nema kupnje na drugim dionicama.ovako bagatelne rasprodaje se nisam nadao.

još malo i CROBEX u minus, pitanje je koliko će IGH izdržati

+0,02%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Azija je zatvorena ima barem 5 sati, a Amerika se još nije otvorila

a đuro + 2,45 za pola sat -0,25
koji je to vrag

molio bih ATLN….hvala!

[url="http://www.sarajevo-x.com/clanak/070527026"][color=blue]TKO JE JAMIO,JAMIO![/color][/url]

ups kriva tema [smiley2]

[url="http://www.sarajevo-x.com/clanak/070527026"][color=blue]TKO JE JAMIO,JAMIO![/color][/url]

Molim mišljenje…Da li da sad kupujem HT ili da još čekam da padne?

ATPL zadnji čas za jeftin dokup……izašlo izvješće, odlično!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Moram potvrditi da su jako lukavi i iskusni djelatnici fondova.Stvarno igraju prljavo, samo se pitam do kada?Žele li izgubiti ove nove investitore ili im je dosta love….
Ali od sutra se lopta drugačije okreće.
Ljudi budite pametni.Naše dionice nisu precjenjene,dolaze dobri rezultati ( godišnji ),ulazimo sigurno u EU ( tada sve vrijedi puno više i ulaze malo jači fondovi u igru ),dolaze novi IPO ( novi investitori )….
Treba DRŽATI I KUPOVATI DIONICE U KOJE VJERUJETE.a IMA IH JAKO PUNO KVALITETNIH.

ne razumijem ovo.
netko je kupio jednu dionicu varteksa po cijeni 255,01 kn??!!
15:37:42 1 255,01
i platio je minimalnu proviziju cca 70-100kn (ovisi u kojoj je brokerskoj kući)…
a ima još takvih bisernih “trensakcija” i na drugim dionicama…
kakvog to ima smisla, neka mi netko objasni

vidi li netko transakcije na ULPL; izgleda da je prošao jedan veliki nalog……..oko 3 mil promet


ne razumijem ovo.
netko je kupio jednu dionicu varteksa po cijeni 255,01 kn??!!
15:37:42 1 255,01
i platio je minimalnu proviziju cca 70-100kn (ovisi u kojoj je brokerskoj kući)…
a ima još takvih bisernih “trensakcija” i na drugim dionicama…
kakvog to ima smisla, neka mi netko objasni

taj netko je kupio 30 komada,ali mu je ova jedna stigla tek sad,a ovih 29 ranije…

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


ne razumijem ovo. netko je kupio jednu dionicu varteksa po cijeni 255,01 kn??!! 15:37:42 1 255,01 i platio je minimalnu proviziju cca 70-100kn (ovisi u kojoj je brokerskoj kući)… a ima još takvih bisernih “trensakcija” i na drugim dionicama… kakvog to ima smisla, neka mi netko objasni

ima brokerskih kuća koje na online trgovanje nemaju min. proviziju, nego samo 0.6-0.7%

New Report

Close