Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilokalnik, transakcija 7 komada po bidu. Cijena -14,5%.
Prvih pet kupnji nema manjeg naloga od 200 komada.
Na prodaji manji nalozi.
Spread 44 kune.
Ak ovo nije manipulacija cijenom nek mi neko objasni kaj je ?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

evo malo i pohvala…na račun comline brokers

dugo sam njihov klijent…ali evo moram reči da su promjenili se neki ljudi tamo. i mogu uistinu reči da mi se sviđa s tim ljudima sad konačno surađivat..sve pohvale…

samo tako nastavite..dobro da sam se vratio kod vs jer ste me baš ugodno iznenadili


Bilokalnik, transakcija 7 komada po bidu. Cijena -14,5%. Prvih pet kupnji nema manjeg naloga od 200 komada. Na prodaji manji nalozi. Spread 44 kune. Ak ovo nije manipulacija cijenom nek mi neko objasni kaj je ?

kolega nista Vam nemoze promaci. da su to jucer probali sigurno bi uspjeli, no danas nisam siguran.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

mreich:

Bilokalnik, transakcija 7 komada po bidu. Cijena -14,5%. Prvih pet kupnji nema manjeg naloga od 200 komada. Na prodaji manji nalozi. Spread 44 kune. Ak ovo nije manipulacija cijenom nek mi neko objasni kaj je ?

kolega nista Vam nemoze promaci. da su to jucer probali sigurno bi uspjeli, no danas nisam siguran.

Kam se navlači, gore ili dolje?

Cijenjeni korisnici,

ovim Vas putem obavještavamo da Zagrebačka burza u periodu od 09. studenog 2007 do 26. studenog 2007. godine neće zaprimati zahtjeve za otvaranjem pretplata za Most-ich i ATM servis, zbog pripremnih radnji oko uvođenja nove trgovinske platforme. Isto tako, u navedenom periodu neće biti moguće provesti ni zahtjeve za produženjem već postojećih pretplata.

Hvala na razumijevanju,

ZAGREBAČKA BURZA

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pozor,nakon jurašnjeg zelenila na svim svjetskim burzama desio se nagli zaokret.
Prvo je pala Amerika sa indexima u minusima preko 1,5 %,zatim se srušila Azija.
Smo je pitanje minute kad će se to prenijeti i na Europu.

Ajde de neka podrška na HT, jer bez nje je izgledala kupnja stvarno jadno. Nalog na 7371 kom po cijeni od 363 kune. Sad ćemo vidjeti koliko će on izdržati pod naletom 63-ica.

[color=blue]Prekinuta crna serija[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/prekinuta-crna-serija!,1840.html

Ha ha u isti trenutak je i povučen, nemreš vjerovati kako je brz.[smiley11]

Zna li netko što se događa sa SNBA?

Kupnja – HT-R-A
323 363,12
795 363,05
2.500 363,01
290 363,00
1.000 362,30

Prodaja – HT-R-A
28 364,00
63 364,90
63 364,98
2.049 365,00
63 365,16

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

i mi se čudimo zašto nema kupnje na drugim dionicama.ovako bagatelne rasprodaje se nisam nadao.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close