Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pratim JDPL i zbilja je očito zašto u pravilu većina gubi na tržištu kapitala

Ina se vratila na 2600. Zanima me kako će završiti danas.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


pratim JDPL i zbilja je očito zašto u pravilu većina gubi na tržištu kapitala

ili DLKV. Isti uzorak, isto ponašanje koje redovito vodi u gubitak…

opet se trend okreće[smiley3]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

vidi se da su neke dionice zavrsile sa korekcijom,Viro je definitivno gotov i atpl i dkvs.na jdpl-u se pojavio veliki u branu na 750kn al tak je bilo i juce na 770kn.Mislim da neki veliki skuplja na toj razini od ovih sto se boje

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

crobex 0,94[smiley2]

odjednom se počelo lupat po asku, bar na ovih par dionica koje pratim, nadam se da je odbijanac


vidi se da su neke dionice zavrsile sa korekcijom,Viro je definitivno gotov i atpl i dkvs.na jdpl-u se pojavio veliki u branu na 750kn al tak je bilo i juce na 770kn.Mislim da neki veliki skuplja na toj razini od ovih sto se boje

Zanimljiv način istresanja ovog lika/fona (KD? ) na VIRU. Pusti da se skupi 100-200 komada “visoko” na kupnji i onda polupa sve do 1400…

Već nekoliko puta danas.

wiking:

vidi se da su neke dionice zavrsile sa korekcijom,Viro je definitivno gotov i atpl i dkvs.na jdpl-u se pojavio veliki u branu na 750kn al tak je bilo i juce na 770kn.Mislim da neki veliki skuplja na toj razini od ovih sto se boje

Zanimljiv način istresanja ovog lika/fona (KD? ) na VIRU. Pusti da se skupi 100-200 komada “visoko” na kupnji i onda polupa sve do 1400…

Već nekoliko puta danas.

to je radio 2 tjedna i na razini 1600-1670kn dok nije odletila gore,al bitno je da on i tada nije rusio cijenu nego je odrzavao tu razinu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Hypo malo prikocio na PTKM. Ili cekaju da se skupi kupnje pa da lupnu.
JDPL istresanje do 750 pa opet cekanje kupnje, pa opet do 750 itd; slicno kao i sa Virom i razinom od 1400.
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

tony:

pratim JDPL i zbilja je očito zašto u pravilu većina gubi na tržištu kapitala

ili DLKV. Isti uzorak, isto ponašanje koje redovito vodi u gubitak…

Istina, ista stvar na LPLH. Danas se prodavalo po 610….ko’ da će firma uskoro u stečaj [smiley2]

pokrenu se dalekovod.želim mu da ne leti nego pomalo ali sigurno kako i zaslužuje.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close