Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidim laseru da si otisao iz Vira,sa kolko minusa si utekao[smiley16]

nebi vjerovao ali sa debelim pusom jer sam ulazio na niskim cijenama a i stalno sam dokupljivao .da se nebi krivo razumjeli izašao sam samo radi taktičkog pregrupiranja odnosno zato što mi je ponuda ht-a bila više nego diskontna danas a očekujem njegov rast do izbora.viro mi je uz ht najfundamentalnija dionica i svakako ću se opet vratiti.druga star je što nažalost izvor keša nije nepresušan i ponekad se mora kapitalizirati dobit.vjerujem da će dionica uskoro na staru slavu i da ću se stići umeđuvremenu ukrcat.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

leon molim pez predavanja i autoriteta,takve ko ti ne dozivljavam…………to se odnosilo na danasnji dan i moj portfelj[smiley7]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

wiking:

vidim laseru da si otisao iz Vira,sa kolko minusa si utekao[smiley16]

nebi vjerovao ali sa debelim pusom jer sam ulazio na niskim cijenama a i stalno sam dokupljivao .da se nebi krivo razumjeli izašao sam samo radi taktičkog pregrupiranja odnosno zato što mi je ponuda ht-a bila više nego diskontna danas a očekujem njegov rast do izbora.viro mi je uz ht najfundamentalnija dionica i svakako ću se opet vratiti.druga star je što nažalost izvor keša nije nepresušan i ponekad se mora kapitalizirati dobit.vjerujem da će dionica uskoro na staru slavu i da ću se stići umeđuvremenu ukrcat.

hehe svaka cast samo se pozuri jer poceli su dokupi velikih na Viru[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


leon molim pez predavanja i autoriteta,takve ko ti ne dozivljavam…………to se odnosilo na danasnji dan i moj portfelj[smiley7]

majstore pa u sto si ti ulagao da ti je takva katastrofa danas?

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


leon molim pez predavanja i autoriteta,takve ko ti ne dozivljavam…………to se odnosilo na danasnji dan i moj portfelj[smiley7]

Ja se ispricavam ako si se osjetio prozvanim po cijelom tekstu.
Izvukao sam rijec katastrofa iz konteksta i upotrijebio je da skrenem paznju na druge stvari.
Iza svojih stajalista stojim i napisi ako negdje iznosim neke lazi.
Medjutim ne zelim se prepucavati po forumu i pm-u; ako se ne nalazis u onome sto je napisano ne trebamo vise trositi prostor na forumu.
Pozdrav
Leon[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Ponoviću idemo up, pre brzo padamo da bi ovo bilo ozbiljno ili mislite da će se burza raspasti?

SAM PROTIV SVIH


Moze molba prema moderatoru;

Da se politicke parole maknu na dio bez cenzure? Jasno je da izbori imaju utjecaja; ali tko ce izdrzati do kraja predizborne kampanje, ovi sto su stranacki orijentirani ce nas pokopati, a pitanje dana kada ce biti na pa* ma**er


potpisujem i to tražim-molim već duže vrijeme[smiley1]

dan je pametniji od noći

Nešto se crvene fondovi[smiley2]

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vipy: ” Moze molba prema moderatoru; Da se politicke parole maknu na dio bez cenzure? Jasno je da izbori imaju utjecaja; ali tko ce izdrzati do kraja predizborne kampanje, ovi sto su stranacki orijentirani ce nas pokopati, a pitanje dana kada ce biti na pa* ma**er ” potpisujem i to tražim-molim već duže vrijeme[smiley1]

Šta je, frka?? Počeli ste sumnjat ne samo u svoja politička uvjerenja nego i u svoju strategiju investiranja. Bit će škrguta zubiju koliko te volja.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

toka:

vipy: ” Moze molba prema moderatoru; Da se politicke parole maknu na dio bez cenzure? Jasno je da izbori imaju utjecaja; ali tko ce izdrzati do kraja predizborne kampanje, ovi sto su stranacki orijentirani ce nas pokopati, a pitanje dana kada ce biti na pa* ma**er ” potpisujem i to tražim-molim već duže vrijeme[smiley1]

Šta je, frka?? Počeli ste sumnjat ne samo u svoja politička uvjerenja nego i u svoju strategiju investiranja. Bit će škrguta zubiju koliko te volja.


ma nije prijatelju nego stvarno je to dosta da velika većina onih koji tišu o politici ili reklamiraju neku političku stranku to rade i iz tih prostorija i na taj način samo smeta nama koje to ne interesira. ima stvarno dosta političkih tema po raznim forumima pa neka se tamo prepucavaju a ima i par tema na ovom forumu tamo neka daju komentare , reklame i slične dosjetke i laži.[smiley2]

dan je pametniji od noći

a ha, skida se dlkv…bit će da je došlo miz guzice u glavu…još samo da proradi pbz…[smiley2]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

jdpl i danas down . i danas tendencija pada . vidjet ćemo do koliko ovo ide danas.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close