Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Generalno je za INGRU čak i bolja opcija da pobijedi SDP , barem po meni. Sprege sa trenutnom vlasti ionako nema baš previše, osim sa onou u ZG, ali ta je ionako SDP-ova. [smiley7]

ja nisam uopće u građevinarima, nemam ni Ingru ni IGH tako da tu nemam zašto biti pristran. Ali zabrinjavaju me posljedice generalno za burzu. Imati na vlasti odjednom garnituru koja kad joj to paše da bi skupila političke poene pljucne na burzu ne vodeći računa o ekonomskim posljedicama znači atmosferu nesigurnosti, a u takvoj atmosferi se i multiple počinju drukčije vrednovati. Isti P/E koji je do jučer bio povoljan postaje visoko rizičan jer nestaje vjera u rast koji će ga opravdati. To se onda odražava na cijene svih, koliko god bili ili ne bili u sprezi s vlasti.

Moze molba prema moderatoru;

Da se politicke parole maknu na dio bez cenzure? Jasno je da izbori imaju utjecaja; ali tko ce izdrzati do kraja predizborne kampanje, ovi sto su stranacki orijentirani ce nas pokopati, a pitanje dana kada ce biti na pa* ma**er

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Moze molba prema moderatoru;

Da se politicke parole maknu na dio bez cenzure? Jasno je da izbori imaju utjecaja; ali tko ce izdrzati do kraja predizborne kampanje, ovi sto su stranacki orijentirani ce nas pokopati, a pitanje dana kada ce biti na pa* ma**er

Potpisujem

Vaš link

Evo nam još jednog šoka krajem godine.
Milijarde će se povući iz fondova i dionica da se ovo kupi.
IPO-i i povlaštene ponude će očito napraviti velike valove na tržištu.
Novi dioničari u lutanju na burzi će uglavnom loše proći.Iskusniji će moći doći do dobrih dionica jeftinije nego li su se nadali..
Raj za fondove.Da se njih pita , bilo bi : “Polančec for president !”

zasto ne kazu broj dionica.. sta znaci tih 35-50 000 kuna? to je prije popusta, nakon popusta? kolko je to dionica?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Vaš link

Evo nam još jednog šoka krajem godine.
Milijarde će se povući iz fondova i dionica da se ovo kupi.
IPO-i i povlaštene ponude će očito napraviti velike valove na tržištu.
Novi dioničari u lutanju na burzi će uglavnom loše proći.Iskusniji će moći doći do dobrih dionica jeftinije nego li su se nadali..
Raj za fondove.Da se njih pita , bilo bi : “Polančec for president !”

ma keša se ima.a kupci će ionako imat lock up.ovo je ipak dionica za držat malo dulje.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Da se samo vidi koliko netko moze biti glup.
Izvjesce od Olympia odice an ZSE.hr.
Komentar uprave:
Kako se dionicama ne trguje na burzi, u promatranom razdoblju nema zarade po dionici.
Inace firma ima dobit ali izgleda ako se ne trguje onda nema dobiti po dionici.
Katastrofa.
Eto, to je jedna uprava firme koja kotira na ZSE.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

vidim laseru da si otisao iz Vira,sa kolko minusa si utekao[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Jedna rijec vrjedna ko tisucu……………KATASTROFA[smiley7]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ako netko pogleda indekse u “regiji” pomisliti će da je Kosovo u Hrvatskoj a možda je i RS u Hr .. stvarno paradoksalno [smiley2][smiley1]

Ako gledas narod…ima ih[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Jedna rijec vrjedna ko tisucu……………KATASTROFA[smiley7]

Kako katastrofa? Pa pogledajte vrijednosti sa pocetka godine i danasnje zakljucne. Sto vam to govori?
Da su prinosi u 2007 bili vise nego odlicni. Zato pocnite malo misliti glavom i ulagati dugorocnije, a ne se jadati pri prvoj iole ozbiljnijoj korekciji.
Isto tako ljudi koji su pljuvali prije 2-3 tjedna sve koji su predvidjali mogucnost ikakve korekcije danas pisu: pogodio sam sa predvidjanjima, ili jos gore optuzivaju neke forumase da su izazvali katastrofu svojim negativnim pisanjem itd
Mislim da bi dopsta ljudi trebalo smanjiti broj postiranja na forumu i ne ‘nabijati sebi zvjezdice’ pisuci svakakve gluposti.
Pokusajte pisati manje i kvalitetnije; ako nemate sto pametno za napisati bolje procitajte postove upucenijih i boljih dionicara (da se razumijemo ja sebe uopce ne drzim takvim; ali nisam ni ovca koja pise svakakve bedastoce).
I za kraj; zar stvarno mislite da odmah od sutra pocinje proljece? Da ce bas sutra svi fodnovi navaliti sa novim ulascima i dizanjem cijena?
Kamo srece; ali nesto mi govori da i nece biti tako.
Ulazite dugorocnije; na dionice koje ce mozda i pasti u korekciji; ali dosta manje; a isto tako ce odraditi rast kad sve ovo prodje.
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Evo nam još jednog šoka krajem godine.
Milijarde će se povući iz fondova i dionica da se ovo kupi.
IPO-i i povlaštene ponude će očito napraviti velike valove na tržištu.
Novi dioničari u lutanju na burzi će uglavnom loše proći.Iskusniji će moći doći do dobrih dionica jeftinije nego li su se nadali..
Raj za fondove.Da se njih pita , bilo bi : “Polančec for president !”

Kolega ”Špancir” kaj pričaš bedastoće i širiš paniku. Kakve milijarde će se povući da bi radnici kupili dionice svoje firme. Biti će to paketi u vrijdnosti 3 do 4 mjesečne plaće. Za to se ne trebaju povlačiti nikakvi novci sa burze. Pa nisu svi radnici burzovni meštri. Zaista se počelo povezivati sve sa svačim. Nije ni čudo da se toliko panike stvara. Neki bi mogli koji put i pametno šutjeti.

New Report

Close